Zrecenzowano 20 września 2016

Piękne miejsce, może nie w centrum Wisły, ale widoki są wspaniałe, ponieważ Karolowy Dwór jest położony wysoko. Pokoje czyste, łóżka wygodne, śniadania (szwedzki stół) i obiady (serwowane) bardzo smaczne (na śniadanie nawet dodatkowo arbuz :))
Stoły super, bo duże i okrągle. Widziałam, że odbywały się wesela, na pewno warto, bo zarówno miejsce jak i hotel naprawdę fajne. W łazience mydełka, żele, szampony. Polecam.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano 28 maja 2016

W styczniu spędziliśmy tutaj tylko 2 dni,ale za to niezapomniane.Przepiękny,czyściutki pokoik z łazienką,wspaniałe śniadanko,a widoki z okna zapierające dech w piersiach. Trzeba tylko pamiętać,że zimą bez wyższego auta z napędem 4*4 może być problem z dojazdem,Położenie jest jednak cudowne i sam budynek bardzo gustowny,.Polecam z czystym sumieniem dla osób ceniących sobie spokój w niewielkiej odległości od centru miasta( trzeba jednak być mobilnym, bo pieszo daleko)

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krystyna J
Zrecenzowano 26 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Niepowtarzalna okolica i atmosfera. Wyjątkowe miejsce z klimatem. Idealnie zorganizowane przyjecie weselne, genialny wystroj, pyszne i nietuzinkowe menu. Wlasciciele respektowali nasze wszelkie sugestie i zyczenia. Dobra obsuga i ceny niewygórowane. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim niezdecydowanym parom:-)

Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, mon13491
Zrecenzowano 27 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Karolowy dwór w skrócie to:
- piękny lokal
- magiczny widok i okolica
- przepyszne jedzenie
- miła i profesjonalna obsługa
- bardzo wysoki standard pokoi i całego zaplecza
- wystrój lokalu na wysokim poziomie, wiele pięknych aranżacji do wyboru
- cena adekwatna do oferowanej jakości

Miejsce idealne na spędzenie ważnych chwil w życiu, ale nie tylko. Po weselu nie potrafiliśmy opuścić tego magicznego miejsca, także zostaliśmy jeszcze dwie noce, które ostatecznie okazały się prezentem od właścicieli.

Na pewno jeszcze się tam wybierzemy. Zarówno my jak i nasza cała rodzina oceniamy to miejsce jako rewelacyjne.

Data pobytu: lipiec 2014
7  Dziękujemy, Patiigor
Zrecenzowano 10 stycznia 2015

Jednym slowem, porazka...
Wybralismy sie z przyjaciolmi na Sylwestra w tym roku, spotkala nas wielka niespodzianka juz na samym poczatku, kiedy okazalo sie, ze nie ma dla nas miejsca w Karolowym Dworze tylko mamy sie zakwaterowac w Willi Zofia... Willa Zofia nie przypomina w niczym standardu Karolowego Dworu, smrod kanalizacji, nie wspomne o recznikach wielkosci scierki kuchennej... Gdy poprosilam o duzy recznik w recepcji, uslyszalam, ze nie ma.... 200 zl za nocleg i nie ma recznika? Na sniadanie musielismy wdrapywac sie pod wielka gore gdzie nie bylo nawet jajecznicy.... Tylko slaby szwedzki stol i zimna kawa... Dramat...
Zabawa sylwestrowa, wiec pytalismy jeszcze przed przyjazdem czy mozemy miec swoj alkohol, powiedzial nam bardzo niemily Pan, ze nie wiec kupilismy na miejscu whisky gdzie kazano nam zaplacic 280 zl za jedna butelke!!!!!!!!!!! Okazalo sie jednak, ze wiekszosc gosci przyniosla swoj alkohol i nie bylo zadnego problemu... Oszustwo i naciagacze.
Jedzenie w miare dobre.
Dj na zabawie sylwestrowej masakra, jedna plyta w kolko i same starocie, plyta tez leciala przy sniadaniach...
Nie polecamy nikomu, nas oszukano, czujemy sie pokrzywdzeni i wiecej tam nie wrocimy.

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż ze znajomymi
10  Dziękujemy, agula0303