Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams
Tripadvisor144 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 19 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, w którym wypoczynek jest prawdziwą przyjemnością, przemiła i kompetentna obsługa, pyszne jedzonko a przede wszystkim bardzo klimatyczne miejsce idealne na pobyt weekendowy we dwoje lub z całą rodziną.

Termin pobytu: lipiec 2020
Dziękujemy, basira1203
Zrecenzowano: 30 marca 2020

Razem z chłopakiem chcąc spędzić spóźnione walentynki u Państwa w restauracji zarezerwowaliśmy stolik na 29 luty, początkowo dzwonił chłopak- jednak nie mógł dogadać się Panią, która odebrała telefon i zrezygnowaliśmy. Po ponownym telefonie udało mi się zarezerwować stolik dla dwóch osób.
Bardzo smaczny befsztyk tatarski plus pięknie podany, ciepłe bułki i wiele różnych dodatków cieszyły wzrok i podniebienie. Pierś z gęsi była delikatnie przesuszona- jednak domyślam się, że jest to trudne mięso, dodatki pod postacią risotto z szafranem- bardzo smaczne.
Chłopak zamówił placki ziemniaczane z gulaszem z dzika i deser lodowy- gulasz i placki bez zarzutu, jednak w lodach występowały grudki zamrożonego lodu.
Skąd więc tak niska ocena?
Tego samego dnia w restauracji odbywał się koncert "Sax and Pop", przy rezerwacji stolika zaznaczyłam, że wolelibyśmy przyjść po koncercie- zgodnie z tym zarezerwowaliśmy stolik na godzinę, o której koncert ten miał się zakończyć. Dzisiaj przeglądając paragony z pobytu w Wiśle zauważyliśmy, że do paragonu zostały nam doliczone bilety wstępu z tegoż koncertu (39zł/os.).
Jestem niemile zaskoczona i uważam, że należałoby bardziej zwracać uwagę na takie rzeczy. Rozumiem, że w restauracji pracuje młody personel, jednak taka pomyłka jest według mnie niedopuszczalna.
Niestety z tego względu nie mogę polecić tej restauracji, ponieważ finalnie czuję się oszukana :(

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, nastka95
Zrecenzowano: 9 marca 2020

Bylismy w ten weekend gośćmi Villę Rubinstein pierwszy raz i jesteśmy bardzo miło zaskoczeni. Pokoje bardzo przytulne, kuchnia dobra, obsługa bardzo dobra. Miła pani Basia chętnie pomagała i udzielała informacji. A i historia Wisły poczęstowała , bardzo miło się jej słuchało.Spa rewelacja po długiej podróży jak znalazł. Napewno przy następnej okazji tam zagościmy.

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, Pilotka82
Zrecenzowano: 1 marca 2020

Zacznijmy od początku. Przy dokonaniu rezerwacji przez stronę villi w mailowym potwierdzeniu dokonania rezerwacji nie było informacji o konieczności wpłaty zadatku w celu zapewnienia sobie rezerwacji gwarantowanej. Taką informację zawiera jedynie Regulamin zamieszczony na stronie internetowej. Parking mały, ciasny i dodatkowo płatny.Przy zameldowaniu zostaliśmy poinformowani, że przez cały weekend Walentynkowy obowiązuje jedynie Walentynkowe Karta Dań w restauracji. Pokój mały ale przytulny i na wypad weekendowy idealny. Problemem była natomiast przeszklona ściana łazienki, którą można było jedynie zasłonić kotarą, co powodowało brak prywatności przy korzystaniu z toalety. Śniadania smaczne, w formie bufetu. Lokalizacja Villi jest dobra - kilka minut spacerem wzdłuż Wisły i jesteśmy w centrum. Obsługa uprzejma lecz wydaje się, że było jej za mało. Bywały momenty kiedy nie było nikogo ani w restauracji, ani w recepcji. Podsumowując: Villa ma ogromne ambicje aby być luksusowym miejscem, lecz brak wystarczającej powierzchni w budynku, jak i pewne braki organizacyjne wpływają na obniżenie całościowej oceny pobytu.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, Weronika027
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona Szwedo, Właściciel, Villa RubinsteinOdpowiedź udzielona 5 marca 2020

Dziękujemy za opinię, wpłata zadatku wymagana jest tylko w przypadku tzw. "gorących terminów" jakim niewątpliwie są Walentynki. Menu Walentynkowe oferowało różne dania, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Nasi goście byli zachwyceni kuchnią, jak i jej walentynkową odsłoną. Pomysł zmiany karty dań zrodził się po to aby zaskoczyć naszych stałych Gości nowymi smakami. Jeśli chodzi o przeszklone łazienki... dla jednych wada dla innych zaleta :) jeżeli stanowiło to dla Pani dyskomfort wystarczyło zgłosić problem w recepcji i zamienilibyśmy pokój na taki, który łazienkę ma zabudowaną i pełnymi tradycyjnymi drzwiami. Parking... odwieczny problem całej Wisły, zrobiliśmy wszystko aby miejsc było jak najwięcej, niestety nasze możliwości w tej kwestii się wyczerpały. Proponujemy dla pewności kolejnym razem (mamy nadzieję, że mimo wszystko wrócą jeszcze Państwo do nas) zarezerwować miejsce postojowe, co pozwoli uniknąć niezadowolenia.
Pozdrawiamy Zespół VR,
Anita Szkorupa

Zrecenzowano: 5 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Po uciążliwych 55 min oczekiwania na steki - zamówiliśmy medium, jeden otrzymaliśmy w środku surowy a drugi suchy wysmażony well done. Niestety nie zgadzały się również dodatki. W karcie było napisane: ziemniak tymiankowy, sałaty fresh, dresing - co na talerzu było kilkoma opieczonymi ziemniakami, rozsypaną rukolą i gęstym sosem niestety nie mającym nic wspólnego z balsamicznym.
Po zwróceniu uwagi obsługa miło zapytała czy wymienić lub poprawić danie, ale po tak długim oczekiwaniu byliśmy po prostu głodni. Kulminacją było podejście do nas zbulwersowanego naszym niezadowoleniem kucharza który stwierdził ze skoro zjedliśmy wszystko - co nie było prawdą, to znaczy ze nam smakowało. Amen heh Przepraszam ale to zbyt duży zawód, zwłaszcza za tą cenę wiec absolutnie nie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, eweleee
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona S, Zespół VR, Villa RubinsteinOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2020

Pani Ewelino, dziękujemy za opinię. Przyznajemy, że steki wymagały drobnych poprawek - jednak sądząc po pustych talerzach nie były takie złe ;-) Ziemniaczki opiekane zostały na oleju z tymiankiem zgodnie z kartą, sałata fresh - w tym przypadku rukola podana została z dresingiem, również zgodnie z zapisem w menu (skąd informacja, że miał być sos balsamiczny?), mimo wszystko nie robiliśmy problemu i otrzymali Państwo 2 porcje mixu sałat z sosem balsamicznym w cenie dania o czym zapomniała Pani wspomnieć. Ponadto w ramach rekompensaty otrzymała Pani deser GRATIS (z palącą się świeczką urodzinową dla partnera).
Jest nam przykro, że pomimo starań naprawy niedogodnej sytuacji tak surowo nas Pani oceniła, nie wspominając o wszystkich zabiegach, które wykonaliśmy aby wyszli Państwo zadowoleni.
Reasumując, mamy nadzieję, że mimo wszystko będzie w przyszłości szansa na sprostanie Pani wymaganiom.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby tak było.
Pozdrawiamy, Zespół VR :)