Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019

Bardzo miłe miejsce, klimatyczne, przyjemne, z historią :)
Przemiła obsługa, która dba o to żeby było Ci dobrze i przyjemnie. A jedzenie - pycha!
Zamówiłam kwaśnicę (12zł) i dostałam ogromny talerz przepysznej zupy z mnóstwem mięsa, mocno kwaśny - tak jak należy. Szczerze mówiąc to ledwo udało mi się zmieścić tę porcję, na szczęście była tak pyszna, że nie było możliwości żebym nie zjadła do końca. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, dawno nie byłam w takim schronisku gdzie nie czuje się, że jest się klientem, którego chce się oskubać a po prostu gościem w czyichś progach. Szczerze polecam! :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, yogo86
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Korzystałem tylko wprawdzie z restauracji i polecam gorąco , jedzenie bardzo dobre i po przystępnej cenie , bardzo miła obsługa , restauracja bardzo klimatyczna i otwarta na turystów i narciarzy obok jest stok narciarski ...Polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, staszek2017
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

bardzo mila obsluga, bardzo dobre jedzonko, jakby sie uparl to taksowka by dojechal. w poblizu jest wyciag krzeselkowy a samo schronisko znajduje sie na glownym szlaku pieszym. bardzo cicha i ladna okolica, super widoki. polecam serdecznie.

Dziękujemy, Iwona K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w schronisku na śniadaniu - obsłużyła nas bardzo miła Pani i przyniosła nam pyszne naleśniki. Ja miałem takie z serem, były bez rodzynek, a jak wiadomo niektórym szkodzą, a że psa dokarmiałem to lepiej, że bez rodzynek dlatego daję maksik.

Dziękujemy, Łukasz G
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy jako nocleg na trasie GSB i na każdą inną okazję. Trudno się dodzwonić, ale na miejscu przemiła, pełna entuzjazmu obsługa, pyszne jedzenie, przystępne ceny, cisza i spokój. Człowiek czuje się mile widziany i zaopiekowany.

1  Dziękujemy, Agnieszka R