Wisła
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Świetna atmosfera, poztytywni GOSPODARZE.. PYSZNE JEDZENIE.. CODZIENNIE NOWE ATRAKCJE - Np.loty bez spadochronu
itp. tańce
Ogólnie idalny klimat na wakacje.
Napewno nie raz jeszcze wrócimy.

Dziękujemy za gościnę.

Dziękujemy, Zuza A
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Jestem nie milo zaskoczona. Daleko od centrum,pokoj maly i wszystko słychać. Telewizor maly a w łazience brudno. Plac zabaw kiepski. Sniadania dobre i mila Pani do obslugi. Raczej nie polecamy dla rodzin z dziecmi

Dziękujemy, Zoska11
Zrecenzowano: 7 marca 2019

hotelik nie za duży , ale za to jest w nim cicho i spokojnie , pokoje czyste z tarasem , wyposażone w telewizor i tu mała uwaga - mogło by być więcej kanałów , ale z drugiej strony czy przyjeżdżamy do Wisły na telewizję? Co do posiłków korzystałem tylko ze śniadań i głodny nie wyszedłem. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Ogólnie fajne miejsce za przystępną cenę dla osób chcących w ciągu dnia poszaleć na stokach czy chociażby pospacerować , a wieczorem w ciszy i spokoju odpocząć.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 1962e
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Bardzo miła obsługa - szczególnie Pani Manager, czyste pokoje. W pokojach zestawy do herbaty, ręczniki, telewizor. Wyżywienie smaczne, duże porcje na obiadokolacje. Obok budynku miejsce na grilla i parking.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 1 marca 2019

Zacznę od pozytywnych stron: bardzo miła obsługa. Pani menadżer bardzo pomocna, miła. Pokoje dosyć skromnie urządzone - jednak jak na standard pensjonatu ok.
Lokalizacja dosyć dobra - blisko do centrum, z okna ładny widok.
W okolicach hotelu całkiem spory parking. Możliwe, że w szczycie sezonu niewystarczający.
Minusy: trafiliśmy na pokój w którym strasznie śmierdziało. Ośrodek przyjmuje gości ze zwierzętami i podejrzewam, że poprzednim gościom musiał przydarzyć się jakiś incydent w pokoju. Mam nadzieję, że po prostu mieliśmy pecha.
Śniadania - ogólnie smaczne. Nie można oczekiwać wyszukanych dań, ale każdy znajdzie coś dla siebie.
Zastrzeżenia można mieć do jakości wędlin. Parówki na śniadanie wyglądały strasznie ( napuchnięte). Tutaj widać było zdecydowane oszczędności.
Obiadokolacje - zupy podawane w wazie - smaczne i dobrze doprawione.
Drugie danie - tutaj znowu widać oszczędności. Tak małej porcji mięsa chyba jeszcze nie widziałem. Obiadokolacja w cenie 35,00 - smaczna.
Obiadokolacje można rozważyć, ale w tej lub porównywalnej cenie można spokojnie zjeść lepiej w centrum Wisły.
W cenie obiadokolacji jest deser oraz herbata, ew, napoje.
Ze względu na miłą obsługę i dobrą lokalizację ośrodek można polecić.
P.S. Brak kącika dla dzieci.

Dziękujemy, pantomg