“późny obiad”
Restauracja Beatris — recenzja

Restauracja Beatris
Nr 2 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Urok restauracji Beatris położonej w górach Beskidu Śląskiego stwarza niepowtarzalny klimat a współczesna i elegancka stylistyka wnętrza nastraja kameralną atmosferą .. Do Państwa dyspozycji pozostaje restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz europejskiej . Wyszukane przepisy , kunszt przyrządzenia , finezja smaków i aromatów otworzy krainę rozkoszy dla Państwa zmysłów Dla Państwa restauracja Beatris organizuje : * Uroczystości rodzinne * Imprezy okolicznościowe * Imprezy firmowe * Przyjęcia weselne oraz śluby cywilne * Romantyczne kolacje przy świecach * Wieczory biesiadne z góralską muzyką i tańcami * Kuligi z pochodniami i grzańcem * Catering – koryta biesiadne prosto na twój stół * Stypy Serwujemy dania z menu , a także dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta naszej restauracji np. prosiak w całości krojony przez kucharzy na oczach klientów , i wiele innych potrwa według wcześniejszych uzgodnień. W naszej restauracji spróbują Państwo rzadkich napoi zza naszej południowej, czeskiej, granicy, takich jak piwo BERNARD, czy też bezalkoholowy napój KOFOLA Dysponujemy dwiema salami, obie klimatyzowane, o wielkości do 60 osób oraz ogródkiem letnim na 100osób , które są do dyspozycji naszych gości.

Restauracja blisko gównego daptaku w Wiśle. Bardzo przyjemne wnętrze i miła obsługa. Ale na szczególne polecenie zasługuje jedzenie. Jadałam polędwiczki w sosie borowikowym z knedlem (czeskim) z zestawem surówek. Porcja była ogromna i przepyszna. Polecam

Dziękujemy, pedagog48

Bylem w tej restauracji kilka razy. Najpierw bylem zachwycony. Pozniej zobaczylem efekt „masowki”, dania gorzej odsmakowane, chyba zmiana szefa. No i w szczycie - o miejsca trudno. Zycze powodzenia

Dziękujemy, 561henrykk

Pyszne jedzenie, fajny wystrój restauracji. Duży kącik zabaw dla dzieci. Z całego serca mogę polecić wyśmienity rosół domowy oraz zestaw lokalnych potraw. Kotlet z oscypkiem i grzybami niebo w gębie. Najlepszy kotlet jaki jadłem. Żona zamówiła pysznego duszonego królika. Polecam i zachęcam do odwiedzenia.

1  Dziękujemy, trybus69
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo smacznie! Korytko dla 4-5 osób śmiało można polecić 6 osobom. Mięsa pyszne, a pierogi palce lizać. Ciekawe piwa, które kelner bardzo trafnie opisał. Polecam napój "KAFOLA" troche podobny do coli ale bardziej orzeźwiający.
Obsługa pomocna a zarazem dyskretna.
POLECAM

Dziękujemy, wowkow
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po odwiedzeniu skoczni, postanowiliśmy zjeść smaczny obiad w Wiśle, tak trafiliśmy do tej restauracji. Razem z mężem zamówiliśmy dziczyznę, córeczka frytki. Pomimo ogromnej ilości gości, długo nie czekaliśmy na nasze dania. Pieczeń z dzika z buraczkami idealna, pierogom brakowało soczystości, troszkę suche. Fajnie, że właściciel pomyślał o kąciku zabaw dla dzieci, ale przydałoby się tam posprzątać i wymienić zniszczone zabawki. Ceny bardzo dobre, niewygorowane, obsługa kelnerska rewelacyjna, polecam.

Dziękujemy, 758izabelad

Restauracja Beatris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Beatris? Podziel się wrażeniami!