Wisła

“Obowiązkowy punkt na gastronomicznej mapie Wisły”
Restauracja Beatris — recenzja

Restauracja Beatris
Nr 2 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Urok restauracji Beatris położonej w górach Beskidu Śląskiego stwarza niepowtarzalny klimat a współczesna i elegancka stylistyka wnętrza nastraja kameralną atmosferą .. Do Państwa dyspozycji pozostaje restauracja serwująca dania kuchni regionalnej oraz europejskiej . Wyszukane przepisy , kunszt przyrządzenia , finezja smaków i aromatów otworzy krainę rozkoszy dla Państwa zmysłów Dla Państwa restauracja Beatris organizuje : * Uroczystości rodzinne * Imprezy okolicznościowe * Imprezy firmowe * Przyjęcia weselne oraz śluby cywilne * Romantyczne kolacje przy świecach * Wieczory biesiadne z góralską muzyką i tańcami * Kuligi z pochodniami i grzańcem * Catering – koryta biesiadne prosto na twój stół * Stypy Serwujemy dania z menu , a także dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta naszej restauracji np. prosiak w całości krojony przez kucharzy na oczach klientów , i wiele innych potrwa według wcześniejszych uzgodnień. W naszej restauracji spróbują Państwo rzadkich napoi zza naszej południowej, czeskiej, granicy, takich jak piwo BERNARD, czy też bezalkoholowy napój KOFOLA Dysponujemy dwiema salami, obie klimatyzowane, o wielkości do 60 osób oraz ogródkiem letnim na 100osób , które są do dyspozycji naszych gości.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja (obok ścisłego centrum), bardzo przyjemny wystrój. Miła i pomocna obsługa, ceny standardowe. Jedzenie bardzo dobre, porcje naprawdę solidnie - z czystym sumieniem mogę polecić pieczeń z dzika, schab i grzane piwo. Polecam to miejsce:)

Dziękujemy, skrodzik

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Miła obsługa.
Polecam gulaszową i koryto
Nie daliśmy rady zjeść z moja żoną, a ona lubi dużo zeżreć

1  Dziękujemy, 755bartoszz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zmęczeni po całodziennych wędrówkach z pociechami, wstąpiliśmy do lokalu niedaleko naszej miejscówki noclegowej, w celu wypicia wieczornego piwka tudzież innej niewielkiej porcji alkoholowego relaksu. Było godzinę przed zamknięciem, jednak kuchnia czynna, podano nam kartę i skusiła nas zupa, gulaszowa węgierska: błogosławiona niech będzie ręka kucharza która ją przyrządziła! Podane w podgrzewanym kociołku i niebo w gębie (a w zasadzie piekło bo przyjemnie pikantne było) Cena - 17 zl nie jest przerażająca. Inne dania z karty droższe ale też porcje sluszne (stolik obok) i dania regionalne, co ważne i przez nas lubiane.
Na pewno wrócimy!!! I dodatkowe punkty dla kelnera. Miły i pomocny, a to nie często sie zdarza.

Dziękujemy, D4336VBmarcins
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę godna polecenia restauracja w Wiśle. Ciekawe menu, pyszne jedzenie. Bardzo dobre czeskie lane z beczki piwa: Kozel i Bernard

Dziękujemy, adamek_61
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Skuszeni dobrymi opiniami o lokalu trafiliśmy do Beatris. I nie żałujemy. Obsługa kelnerska na dobrym poziomie. Jedzenie nas pokonało. Korytko dla dwóch osób moim zdaniem wystarczy dla czterech. Mięsa z korytka pyszne - karkówka i żeberka rozpływają się w ustach. Z zup próbowaliśmy rosół i żurek w chlebie - obie pyszne.

Dziękujemy, 11MMGG11

Restauracja Beatris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Beatris? Podziel się wrażeniami!