Wisła

“Obiad”

Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki
Nr 14 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Jasiu i Helenka Legierscy som tu gazdami, ze serca chałupe postawili dlo Was, cobyście se mogli wsziecko co najlepsze u nas pokosztować! Mómy dlo Wos jedzyni z kuchni polskij ale przede wszyckim nasze tradycyjne wiślański rarytasy. W kożdy pióntek grajo u nos nasi muzykanci przy kierych bydziecie mogli sami popróbować, jak się bawio górole. Momy aji takó izbe, kany se możecie zażyczyć biesiadowani. Będziecie mogli z muzykantami całóm noc wieczerzować!

Placek ziemniaczany z kotletem schabowym i kapustą zasmażaną był świetny! Natomiast placki ziemniaczane z sosem były pieczone, trochę tracą na smaku, ale danie wciąż bardzo smaczne. Miła atmosfera, dobra obsługa. Polecam.

Dziękujemy, pawe_m798

Przyciągnęła nas wnętrze i wizualny wygląd restauracji z zewnątrz. W środku super, obsługa miła, szybko podane. Zamówiliśmy kotlet Olimpijski i Placki z gulaszem.
Kotlet bardzo dobry, z oscypkiem i boczkiem. Niestety placki choć regionalne i beztluszczowe, nie przypadły nam do gustu,a gulasz pozostawial wiele do zyczenia. Ogólnie liczyliśmy na więcej, choć pewnie przy najbliższej okazji spróbujemy raz jeszcze zawitać i zmienić zdanie, potencjał duży :)

Dziękujemy, G3ntleman_W0lf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ChataOlimpijczyka, Właściciel, Chata Olimpijczyka Jasia i HelenkiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że nasze nasza restauracja przypadła Państwu do gustu. Zawsze staramy się, aby każde nasze danie cieszyło gości, dlatego porozmawiamy z kucharzami i ponownie wspólnie przeanalizujemy zamówione przez Państwa placki z gulaszem w celu udoskonalenia tej potrawy. Oczywiście zapraszamy ponownie, abyśmy mieli szansę zaserwować inne nasze pyszne potrawy.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Niewielka oferta dla wegetarian, ale jedzenie naprawdę dobre. Nie ma oferty dla wegan niestety :-( Można wpaść po zejściu ze szlaku na zupę zaprawianą wodą z kapusty kiszonej (bardzo dobra!). Lokalizacja w centrum tuż obok Gołębiewskiego.

Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ChataOlimpijczyka, Właściciel, Chata Olimpijczyka Jasia i HelenkiOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Jesteśmy właśnie w trakcie uzupełniania karty i dopracowywania dań dla wegetarian i wegan. Wkrótce pojawią się one w naszym menu. :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Placki ze szpyrkami
placki ziemniaczane pieczone na blasze – bez tłuszczu, podawane ze smażonymi szpyrkami - w karcie info ze placki pieczone bez tłuszczu a w rzeczywistości ociekające tłuszczem. Szpyrki to nic innego jak kawałki suchego, starego mięsa z gulaszu. Ochyda za 27 zl.

1  Dziękujemy, KarolinaKulinarna

Szanowna Pani Karolino, placki ze szpyrkami to tradycyjne danie regionalne przyrządzane w Wiśle od pokoleń. Jak opisane zostało w naszym menu pod potrawą - są to placki ziemniaczane pieczone na blasze – bez tłuszczu, podawane ze smażonymi szpyrkami (przerośnięte tłuszczem mięso – wyrzoski – okrawki z karczku, schabu i łopatki). Zatem nie są one podawane z mięsem z gulaszu a innymi kawałkami mięsa wieprzowego. Wyraźnie zatem zaznaczono, iż nie jest to potrawa beztłuszczowa. Jest nam niezmiernie przykro, że nasze tradycyjne danie wiślańskie nie przypadło Pani do gustu. Niemniej jednak zapraszamy ponownie i zachęcamy do skosztowania innych wiślańskich potraw.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny lokal w świetnej lokalizacji. Menu raczej lokalne. Miła obsługa . Tatar okay, zupa czosnkowa bez szału, placki zapiekane w śmietanie smaczne ale czekałyśmy na nie godzinę... Można iść ale wierze ze można trafić w lepsze miejsce

Dziękujemy, nikolae989

Dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią. Zadowolenie gości z dań i serwisu jest naszym najwyższym priorytetem. Jest nam niezmiernie przykro, że Pani odbiór był negatywny, dlatego ponownie przeanalizujemy dania, które nie sprostały Pani oczekiwaniom.

Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Chata Olimpijczyka Jasia i Helenki? Podziel się wrażeniami!