Zapisz
Sylwester 2020

Bardzo dobry kontakt od początku po finał imprezy. To ważne że telefon jest odbierany; Pani jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 stycznia 2020
svvirek
Było sympatycznie

Zrecenzowano: 14 lutego 2018
gosiak146
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bajkowa sceneria, padający śnieg,spodziewałam się sań, były dwunastoosobowe wozy. Przejażdżka dół Białej Wisełki sympatyczna potem poczęstunek w położonej u wylotu doliny kolibie przy muzyce góralskiej kapeli. Przyjemnie spędzony czas

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, gosiak146
Zrecenzowano: 1 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Biznes jak najbardziej rodzinny ,ale wszyscy starają się żebyś czuł się dobrze i miło. Konie zadbane i dobrze teaktowane samie duże i wygodne. Chata miła z dwoma paleniskami do pieczenia kiełbas. Grzane wino i herbatka dopełniają całości. Idealny temat po ciężkiej nocy :) Polecamy !!!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano: 5 października 2015

Rodzinna firma i rodzinna atmosfera.
Kulig dla prawie 50 seniorów udał się znakomicie - mimo braku śniegu.
Polecam zwłaszcza żurek.
A na rozgrzewkę - grzane wino.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2014
1  Dziękujemy, Renata S