“Bardzo smaczne jedzonko”
Ośrodek U Fojta — recenzja

Ośrodek U Fojta
Nr 31 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Opis: Wybierasz się na wypoczynek w górach? Wisła będzie idealna! Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego i restauracji w samym sercu Wisły. “U Fojta” to miejsce, gdzie wysoka jakość miejscowych produktów łączy się z tradycyjnymi smakami. Dbamy o to, aby kuchnia pochodziła niemal prosto z biesiady góralskiej – nawiązując do najlepszych polskich zwyczajów gotowania, znanych i lubianych od setek lat. Nie da się spędzić prawdziwego urlopu w górach bez rozkoszowania się lokalnym jedzeniem. Wybierz się na krótkie wczasy, na przykład świąteczne, lub dłuższe wakacje w Wiśle i ciesz się wyjątkową sztuką kulinarną w naszym ośrodku wypoczynkowym. W karcie restauracji znajdziesz specjały kuchni regionalnej oraz domowe obiady. Stylowe i ciepłe wnętrze pozwoli w przyjemnej atmosferze spożywać przygotowane posiłki. W słoneczne dni możesz spędzić czas, rozkoszując się daniami serwowanymi w ogródku letnim naszego pensjonatu wypoczynkowego w Wiśle – w otoczeniu zieleni, kwiatów oraz przy płynącym w pobliżu strumyku. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy specjalne menu z niespodzianką. Dodatkowo plac zabaw z piaskownicą położony na terenie ośrodka wczasowego w Wiśle w ciepłe dni pozwoli dzieciom przyjemnie spędzić czas, a rodzicom zapewni chwile wytchnienia i spokoju, pozwalając im mieć swoją pociechę "w zasięgu oka". Życzymy smacznego i zapraszamy do sprawdzenia menu w linkach dostępnych poniżej!
Zrecenzowano 6 września 2019

Relatywnie niedrogie bardzo smaczne jedzonko. Porcje ogromne, rzadko mi się zdarza ale schabowego nie dałem rady zmęczyć mimo że pyszny. Ogólnie polecam

Dziękujemy, LukaszLadon

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam dziś na obiedzie i niestety z przykrością stwierdzamy, że porcje zostały zmniejszone a ich jakość również nie powlala. Pierś z kurczaka twarda w 3 potrawach, ziemniaki niesmaczne i wodniste. Jedynie "jadło drwala" czyli placek ziemniaczany z sosem i kompot były pyszne. Obsługa miła ale jakoś nie skóra do rozmów i żartów. Ogólnie wypadają słabiej niż 2 lata temu.

Dziękujemy, dagmarad1986
Zrecenzowano 25 maja 2019

Po górskich spacerach chcieliśmy coś zjeść. Zawitaliśmy U Fojta bo było najbliżej po drodze. Nie polecam wizyty u tej restauracji. Dzieciaki jadły nugettsy które smakowały jąk mielone sztuczne mięso. Ziemniaki rozgotowane i wodniste. Wisienką na torcie było koryto a w nim kapusta zasmażana z wielkim ugotowany robalem. Pani kelnerka po konsultacji z szefostwem kazała nam zapłacić tylko za jedzenie dla dzieci. Co prawda przeprosiła ale nic nie zaproponowała tylko zapytała czy chcemy zamówić coś innego. Wyszliśmy głodni i zdegustowani. Nie polecam tego miejsca i na pewno tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Joanna Ł
Zrecenzowano 15 maja 2019

wszystko było zniewalajace - nawet kompot!!! trafiliśmy tam zupełnie przypadkiem ale jedzenie niezapomniane

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, pawel_g-m-0
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj z żoną przyjechaliśmy do Wisły. Ostatni raz byliśmy tu 3 lata temu i zapamietaliśmy dobre obiady u Fojta na które chodziliśmy codziennie . Po dzisiejszym przyjeździe i zakwaterowaniu postanowiliśmy zjeść obiad .Zawitaliśmy do Fojta. Żona zamówiła pomidorową ja zamówiłem kwaśnice i schabowego z plackami ziemniaczanymi . Zupa była smaczna ale niestety była letnia . Schabowy tragedia zamiast kotleta zrobionego ze schabu zrobiony z szynki , twardy i ochydny a placki ziemniaczane luźna masa . Zero chrupkości zero doprawienia zero smaku .
Żałuję że nie poprosiłem osoby która przyżądziła te posiłki. Tragedia

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michał S

Ośrodek U Fojta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ośrodek U Fojta? Podziel się wrażeniami!