Cudowne miasto cudowni ludzie wiem bo pochodze z tamtad.

Zwiedzajcie to miasto zabytki i bawcie sie wspaniale.Dobre jedzenie piwo i oczywiscie oscypki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
BOHEMA60
Warto zobaczyć.

Super atrakcja dla rodzin. Warto wjechać kolejką na górę, co jest samo w sobie atrakcją. Piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Gdynianka13
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Punkt obowiazkowy dla fanów skoków i nie tylko. Można podjechać ciuchcią, ale dają tylko 30 minut czasu.Pod skocznią parking. Można wjechać wyciągiem mijając wieżę sędziowską oraz pstryknąć pamiątkową fotkę(polecam), bilety po 10 zł, dla seniorów i dzieci zniżki. Widok z tarasu w kawiarni-i zapiera dech w piersiach, i nogi się uginają...Wielki szacunek dla skoczków. W kawiarni pamiątki i zdjęcia Adama i innych skoczków.Dobra marlenka.Pod skocznią pamiątki i mała gastronomia. Widownia-zadziwiająco mała.

Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Niezwykla ateakcja nie tylko dla fanów skoków narciarskich. Warto zobaczyc chociażby ze względu na wielką postać Adama Małysza. Robi duże wrażenie. Aż chciałoby się zjechać na nartach i oddać skok. Można wjechać na taras widokowy. Bilety nie są drogie, a na pewno warte swojej ceny.

Dziękujemy, Pegaz_p
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Nie jest tak widowiskowa jak w Zakopanym, ale tutaj co roku otwiera się sezon więc dla kibica pozycja obowiązkowa :)

Dziękujemy, Marek12M
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle
Trochę historii
Budowa nowego obiektu od podstaw rozpoczęła się zimą 2004. 5 września 2005 odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego w budynek główny skoczni z udziałem ówczesnego prezydenta Polski.
Planowaną datę ukończenia budowy zmieniano kilkakrotnie. Na początku 2008 roku wznowiono prace nad zeskokiem i naprawiono efekty katastrofy, prace zakończono latem 2008.
Pierwszy skok na nowym obiekcie oddał 17 września 2008 Adam Małysz skacząc na odległość o kilka metrów większą niż punkt K (120 m). Dalej skoczył wówczas Piotr
Podczas mistrzostw w 2008 skoczni zostało nadane imię Adama Małysza. Mistrzem Polski w konkursie indywidualnym został Małysz, bijąc rekord skoczni – 132,5 m. Dzień później Marcin Bachleda w konkursie drużynowym uzyskał odległość 133,5 m. Wrażenie , że jest bardzo blisko trybun i ludzi, ale w TV wydaje się większa. Jako duży plus bezpłatny parking.
Polecam każdemu odwiedzającemu Wisłę.
Stanisław, Kwidzyn

Dziękujemy, Stanisław P
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skocznia robi wrażenie, zaraz obok bezpłatny parking, mała gastronomia, pyszne lody i kilka stoisk z pamiątkami (ceny lepsze niż w Centrum). Na skocznię można wjechać wyciągiem - skorzystaliśmy :) ale rozszerzyliśmy nasz pakiet o wyprawę Pętlą Cienkowską:) i ten wybór też polecam:)

2  Dziękujemy, AgaSlowianka