“Wyśmienite jedzenie oparte o pstrąga”

Restauracja Pensjonatu Malinówka
Nr 5 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia z kulinarnego punktu widzenia - próbowaliśmy kilku dań i żadne nas nie zawiodło. Pyszna zupa rybna 10/10, bardzo smacznie przyrządzony pstrąg w kilku wydaniach, dobre były też tradycyjne dania (schabowy z ziemniakami czy polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym). Bardzo smacznie.

Dojazd dobry (restauracja znajduje się przy drodze ze Szczyrku do Wisły). Wystrój przyjemny - królują koniakowskie koronki.
Obsługa bez zarzutu.
Ceny nieco powyżej przeciętnej ale za dobry smak warto zapłacić nieco więcej.

Dziękujemy, 261mariuszc

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byłam w środku tygodnia. Klientów sporo.Zupa na bieżąco,na drugie danie oczekiwanie 40 minut.Wzieliśmy więc zupy.Moja grzybowa.Smaczna,ale dla mnie przesolona.Poprosiłam więc o bułkę.otrzymałam 2 kawałki chleba.Zupa 15 złotych, 2 zł.napiwek i zupa za 20 zł niemało.

Dziękujemy, 682irenas
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

będąc w Wiśle wypadałoby odwiedzić Malinówkę i ta też zrobiła niestety nie ma żadnego szału, porcje małe i drogo, na pewno już tam nie wrócę

2  Dziękujemy, mala m
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żeby się nie rozpisywać to restauracja średnich lotów jakich wiele jest w Wiśle. Brak efektu WOW,czegoś co przyciągnęłoby mnie przy okazji kolejnej wizyty w tej miejscowości. Wystrój żaden , pstrąg smażony w całości z wszystkimi płetwami ,warzywa z mrożonek ,rozmrażane w wodzie bez dodatku masła i soli. Porcie nie adekwatne do ceny .Jakość obsługi bardzo dobra.

Dziękujemy, marrcc
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy za sugestią dzieci, bo Rewolucje itd. Miejsce bardzo udane, nie udaje czegoś, czym nie jest. Kuchnia polska, lokalna. Od pomidorowej dziecięcej, przez polędwiczki w sosie pieprzowym i w sosie grzybowym, klasycznego schabowego, aż po pyszne racuchy drożdżowe. Przemiła obsługa. Jakiś minus? Zasmażana kapusta mogłaby być mniej słona. Generalnie warto.

Dziękujemy, olgierdj2014

Restauracja Pensjonatu Malinówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pensjonatu Malinówka ? Podziel się wrażeniami!