“Sympatycznie.”

Restauracja Pensjonatu Malinówka
Nr 5 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byłam w środku tygodnia. Klientów sporo.Zupa na bieżąco,na drugie danie oczekiwanie 40 minut.Wzieliśmy więc zupy.Moja grzybowa.Smaczna,ale dla mnie przesolona.Poprosiłam więc o bułkę.otrzymałam 2 kawałki chleba.Zupa 15 złotych, 2 zł.napiwek i zupa za 20 zł niemało.

Dziękujemy, 682irenas

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

będąc w Wiśle wypadałoby odwiedzić Malinówkę i ta też zrobiła niestety nie ma żadnego szału, porcje małe i drogo, na pewno już tam nie wrócę

2  Dziękujemy, mala m
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żeby się nie rozpisywać to restauracja średnich lotów jakich wiele jest w Wiśle. Brak efektu WOW,czegoś co przyciągnęłoby mnie przy okazji kolejnej wizyty w tej miejscowości. Wystrój żaden , pstrąg smażony w całości z wszystkimi płetwami ,warzywa z mrożonek ,rozmrażane w wodzie bez dodatku masła i soli. Porcie nie adekwatne do ceny .Jakość obsługi bardzo dobra.

Dziękujemy, marrcc
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy za sugestią dzieci, bo Rewolucje itd. Miejsce bardzo udane, nie udaje czegoś, czym nie jest. Kuchnia polska, lokalna. Od pomidorowej dziecięcej, przez polędwiczki w sosie pieprzowym i w sosie grzybowym, klasycznego schabowego, aż po pyszne racuchy drożdżowe. Przemiła obsługa. Jakiś minus? Zasmażana kapusta mogłaby być mniej słona. Generalnie warto.

Dziękujemy, olgierdj2014
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Smacznie,ale rozczarowanie po obiedzie w tej restauracji 3 lata temu.
Porcję nie równe,ciastka małe, ceny wysokie.
Zupa rybna trzyma poziom.

Dziękujemy, Anna K

Restauracja Pensjonatu Malinówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pensjonatu Malinówka ? Podziel się wrażeniami!