“Polecam”
Karczma Drewutnia — recenzja

Karczma Drewutnia
Nr 3 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Kuchnie: Polska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opis: Drewutnia to kameralna stara karczma zlokalizowana w zacisznym, otoczonym lasem miejscu. Naszą specjalnością są głównie potrawy regionalne charakterystyczne dla rejonu Śląska Cieszyńskiego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tych z Państwa, którzy poszukują klimatycznych, spokojnych miejsc, otoczonych przyrodą i oddalonych od zatłoczonych ulic. Wierzymy, że w naszej karczmie i w jej okolicy będzie Państwu dane nie tylko spożycie smacznych potraw, ale również chwila wytchnienia i odpoczynek po zejściu z górskiego szlaku, stoku narciarskiego czy zwiedzaniu często zatłoczonych i gwarnych miejsc w centrum Wisły. Do Państwa dyspozycji oddajemy karczmę, drewnianą chatę z kominkiem, duży teren zielony, miejsca w ogródku zewnętrznym i bezpieczny parking. Zapraszamy również na organizowane sezonowo posiady góralskie z regionalnymi kapelami i ogniskiem. Świadczymy także usługi w zakresie organizacji kameralnych imprez rodzinnych (wesela, komunie, rocznice) oraz przygotowujemy kompleksowo regionalne biesiady dla grup firmowych. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niech was nie przestraszy remont, musicie tu wpaść placki i kwaśnica bardzo dobre, obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, jakubc303

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obsługa na medal , dania na puchar lokal to czyste złoto ;) Pysznie miło i niedrogo polecam kwaśnicę i placka po góralsku .

Dziękujemy, 357krzysiekk
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów
1. Lokal jest bardzo ładny; sporo miejsc na zewnątrz
2. Spore porcje; bardzo szybko otrzymałyśmy posiłki
3.Mila obsługa
Co do minusów
1. Mały wybór dań (dla niektórych może być to plusem)
2. Zamówienia przyjmowane są przy barze
3. Dania były smaczne ale nie było tam efektu wow
4. Ze względu na budowane osiedle tuż obok jest utrudniony dojazd
Karczma Drewutnia dla mnie to bardziej bar niż restauracja ale można ja odwiedzić

Dziękujemy, nikolae989
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

z powodu budowy osiedla dojazd utrudniony ale z to warto było się pomęczyć. Bardzo miła obsługa, szybko podane, smaczne jedzenie

Dziękujemy, Bogdan B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kwaśnica na piątkę, sporo mięska, ziemniaczki...Wszystko jsk trzeba. Oscypek z żurawiną i surówkami też piątka! Poza tym fajne, przutulne i z fajnym góralskim wystrojem miejsce. Ceny też na plus.

Dziękujemy, Najlepsiejsza

Karczma Drewutnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Drewutnia? Podziel się wrażeniami!