Wisła

“Bardzo smacznie, polecam gulasz”

Karczma Ondraszkowa Izba
Nr 7 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Doskonałą restauracja z regionalnym menu

Bardzo smacznie, polecam gulasz w chlebie. Duże porcje ceny adekwatne do jakości. Czas obsługi standardowy. Warto się wybrać.

Dziękujemy, Kora963

Smaczne regionalne jedzenie ale bez szału. Do oscypka z boczkiem podawany jest sos tzatziki, co nie gra dobrze, po co takie połączenie? Surówki podane do jednego z dań typowo stołówkowe, jak z minionej epoki. Cena nie adekwatna do jakości.

Dziękujemy, pawe_m798
Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne jedzenie. Pierogi ekstra. Trochę trzeba się naczekać. Obsługa miła, ładnie i czysto. W toalecie przewijak - Dla nas na plus :)

Dziękujemy, Asiaesha
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na obiad z rodziną lub znajomymi. Smaczne potrawy, miła i sprawna obsługa, ceny raczej rozsądne.
Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, skrodzik
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie w restauracji bardzo dobre, każda wizyta w Wiśle kończy się obiadem w Ondraszkowej Izbie. Testowaliśmy wiele pozycji z karty, za każdym razem wszystko bez zarzutów. Obsługa miła, pomocna. Dania ze świeżych składników, ładnie podane. Polecam

Dziękujemy, MarT1132

Karczma Ondraszkowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Ondraszkowa Izba? Podziel się wrażeniami!