Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój śmierdzący jak szambo. Nie pomagają nawet otwarte okna. Huk z ulicy jak na marszałkowskiej. Łóżka twarde jak skala. Dziurawa pościel. Niżej nie można upaść wynajmując tylko nocleg. Następnym razem przespie się na szlaku, przynajmniej nie bedzie śmierdziało.

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, ivy52018
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

W terminie 27.07 - 04.08 mieliśmy okazje odwiedzić Willę Stenia. Podczas rezerwowania mieliśmy opcję ze śniadaniami, które były serwowane w godzinach 8-10.
Istniała możliwość wykupienia obiadu (25zł od osoby, dwudaniowe dania + dodatki t.j - jogurt, owoc, ciastko - w zależności od dnia). Jedzenie było wielkim atutem pensjonatu. Istniała możliwość zrobienia kawy i herbaty - znajdowały się na stoliku przy pokojach.
Atmosfera w pensjonacie miła. W pokoju aneks kuchenny, w łazience ręczniki, suszarka.
Goście w większości Polacy, jednak pod koniec naszego pobytu pojawili się goście z Włoch i Niemiec.
Parking bezpłatny, na terenie willi znajduje się wiata, pod którą można grillować. Na dworze trampolina i huśtawki dla maluchów.
Obok stołówki jest pomieszczenie z bilardem i dartem.
Do centrum dobre 35 minut pieszo.
Polecamy serdecznie, chętnie tam wrócimy!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój nr 16 - widok na rzekę i ulicę - polecamy :)
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, weronika_cholody
Zrecenzowano: 12 lipca 2017

Fajny pokój z łazienką i aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem i lodówką. Duży balkon, wygodne łóżko.Czysto a do tego wyśmienite śniadania, a to wszystko za jedyne 60 zł od osoby za dobę. Dziękuję za mile spędzony wypoczynek. Serdecznie polecam ten obiekt.

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof R
Zrecenzowano: 13 marca 2017

za 50zł za osobę dostajemy ładny ,czysty pokój , plus śniadanie. to jest dobry stosunek jakości do ceny.. polecam pokój od parkingu (jest ciszej). łóżka wygodne, w pokoju aneks kuchenny(nowy) , duża wanna

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, mini2_13
Zrecenzowano: 3 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam. Przemiła atmosfera, świetne jedzenie, domowe obiadki i bogate śniadania.Bardzo elastyczni właściciele. Życzliwi dla dzieci.Bal z DJem, zabawy i atrakcje dla dorosłych i dzieci,bardzo bogate i smaczne menu.

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, 44agnieszkap