Wisła
Zrecenzowano: 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

335 zł za apartament z balkonem wychodzącymi na parking, sporo. W pokoju średnio bardzo średnio. Niestety nie polecamy. Odwiedziliśmy rodzinnie Pensjonat i poza miła obsługa niestety nie mogę powiedzieć nic miłego. Apartament wymaga odnowienia, w łazience śmierdzi grzybem, pleśnią?
Śniadania ubogie. W obiekcie ciemno.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, 204hope86
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2018

W pensjonacie spędziłam weekend. Pokój był duży z wyjściem do pięknego ogrodu. Na duży plus: lodówka w pokoju, na minus- brak czajnika. W łazience dostępny jest przestronny prysznic wraz z ręcznikami i kosmetykami. Obsługa miła i pomocna. Śniadania smaczne, dostępne były podstawowe produkty spożywcze. Dla mnie brakowało jedynie ekspresu do kawy. Sam pensjonat jest bardzo dobrze położony, blisko centrum, restauracji i sklepów.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, goonia
Zrecenzowano: 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wybieraja zakwaterowanie sugerowałam sie opinia na Booking.com gdzie jest nota 9.1 - niestety nie zgadza sie z ta opinia. Dostaliamy śmierdzacy pokój, gdzie z łazienki cały czas wybijało co powodowało ogromny smród szczegolnie rano. Taki pokój w ogóle nie powinien byc udostepniony dla gosci. W pokoju brak czajnika i kubkow do przygotowana kawy i herbaty. Pokoje stare, przydałoby sie odświeżenie. Obsługa niezbyt miła. Jedyna pozytywna rzecz w tym pensjonacie to śniadania dobre, niestety brak kawy z expresu, kawa była ale za dodatkowa opłata.

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, MoniaPawel
Zrecenzowano: 15 stycznia 2018

Pensjonat nie najnowszy co widać już na pierwszy rzut oka ale ma swoje plusy. Korzystałem z apartamentu który był bardzo duży i czysty (niestety podłoga z paneli już mocno zniszczona). Duża czysta łazienka (niestety zatkany odpływ z prysznica i woda wylewała się na łazienkę). Wyjście z apartamentu na duży i ładny ogród. Bardzo miły właściciel służący radą i pomocą. Skromne śniadania ale ze świeżych produktów. Do centrum Wisły ok. 15 minut spacerkiem. Dosyć mały parking co przy pełnym obłożeniu pensjonatu może być problemem.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Grzeg49
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pensjonat ok. Pokoje czyste, przestronne. Jedyny minus to ogromne pająki w oknach i lejąca się na całą łazienkę woda z kabiny prysznica. Mieliśmy apartament piętrowy. Śniadania dobre aczkolwiek jedno i to samo i niskiej jakości produkty. Właściciel bardzo sympatyczny. Natomiast synowie są tam za karę mało sympatyczni. Plusem jest plac zabaw i blisko do centrum. Natomiast cena do jakości za wysoka

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Iwona H