Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajne pokoje, bardzo czysto - w pokoju, korytarzach, spa. Świetna restauracja, śniadania bogate, cena adekwatna. Obsługa sympatyczna i pomocna, jeśli nie wiesz co robić w Wiśle - pogadaj z recepcją :) Nie ma się do czego przyczepić - polecamy!

Dziękujemy, Marek12M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, Hotel Wisła PremiumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Panie Marku dziękujemy za wybór Hotelu Wisła Premium*** - było nam bardzo miło Pana Gościć! Świetne śniadania, sympatyczna obsługa i pyszna restauracja - to właśnie my :) Dziękujemy za polecenie i oczywiście bardzo serdecznie zapraszamy ponownie!
Załoga Hotelu Wisła Premium***

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Wakacje w Wiśle w sierpniu 2019.Hotel trzy gwiazdkowy. Bez basenu ale ma dwie sauny nie zawsze dobrze działające.Pokoje duże , łóżka wygodne. Śniadanie OK, obiadokolacje dość dobre ale mały wybór bez kawy i herbaty. Recepcja i obsługa miłe i uczynne.Generalnie polecam. Stanisław Kwidzyn

1  Dziękujemy, Stanisław P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, Hotel Wisła PremiumOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Panie Stanisławie dziękujemy za wybór Hotelu Wisła Premium i podzielenie się swoją opinią. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan wielkość naszych pokoi, komfortowe łóżka, dobre śniadania i obiadokolacje. Oraz co najważniejsze - pochwała dla obsługi ;) Staramy się robić co w naszej mocy by umilić pobyt naszym Gościom!
Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie.
Pozdrawiamy
Zespół Hotelu Wisła Premium***

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Wybierając się do Wisły skusiła nas cena - 200zł ze śniadaniem i parkingiem w sezonie, uważam że ok! W hotelu świetna restauracja ze stekami - trafiliśmy na promocję, ale też bilard, sauny i jacuzzi. Polecam na krótszy i dłuższy wypad.

Dziękujemy, MaderM123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, Hotel Wisła PremiumOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

MaderM123 dziękujemy za maksymalną ocenę i podzielenie się swoją opinią. Ceny u nas są ruchome, ale cieszy nas fakt, że z nasi Goście mogą skorzystać z różnych promocji :) Nasza restauracja słynie ze świetnego jedzenia - miło nam, że i Panu zasmakowało ;)
Serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty!
Zespół Hotelu Wisła Premium

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel oceniam bardzo pozytywnie! Smaczne śniadania, duże pokoje i parking w cenie. Gratisowo także bilard, ping pong, piłkarzyki, sauny i jacuzzi. W restauracji każdy znajdzie coś dla siebie, a steki to wisieńka na torcie. :)

Dziękujemy, MichalBanczyk

Panie Michale było nam bardzo miło Pana Gościć! Najważniejsze, że pobyt w Wiśle się udał :) Cieszymy się że nasze śniadanie, duże pokoje i dodatkowe atrakcje w cenie przypadły Panu do gustu i spełniły oczekiwania. Nasza restauracja i steki to as w rękawie! :)
Bardzo serdecznie zapraszamy ponownie!
Zespół Hotelu Wisła Premium

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Byliśmy w maju na krótki urlop w tygodniu. Pogoda niestety nas nie oszczędziła, ale sam pobyt w hotelu zaliczamy do udanych. Przede wszystkim świetna restauracja!! Jedzenie to jedno, drugie fajne drinki. Do tego bilard, strefa spa - niebawem mają być jeszcze piłkarzyki, także nie można narzekać na nudę. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje z balkonem
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wojasek75
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelWislaPremium, Kierownik, Hotel Wisła PremiumOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2019

Wojasek75 dziękujemy za maksymalną ocenę! :) Rzeczywiście ostatnio pogoda płatała figle, dlatego staramy się w hotelu zagwarantować jak najwięcej atrakcji, stąd: pikarzyki, bilard, książki, szary, warcaby, jenga, ego, uno, świeża prasa..najważniejsze jednak, że mimo pogody są Państwo zadowoleni z pobytu a nasza kuchnia przypadła do gustu :)
Mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność Gościć Państwa ponownie!
Zespół Hotelu Wisła Premium***