“Byłam.”
Domowe obiady u Heli — recenzja

Domowe obiady u Heli
Nr 27 wśród 57 Restauracje (Wisła)

Dużo i w bardzo przystępnej cenie. Czysto, smacznie, tak troche stołówkowo...miejsce idealne dla bardzo głodnych.

Dziękujemy, ewa1962

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo smaczne i niedrogie. Zupa podana w wazie i kompot w cenie drugiego dania. Bardzo miła i sprawna obsługa. Dania szybko podane. Przyjemna atmosfera

Dziękujemy, Tomako21
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne, skromne miejsce, polecone nam przez miejscowych. Waza pysznej zupy, porządny schabowy (z kością!), do tego ziemniaki, dwa rodzaje surówek i obłędny kompot!
W niejednej „restauracji” tak dobrze jeść nie dają! Poprostu pycha!

Dziękujemy, 65ewas
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z znajomymi na obiad po nartach. Rewelacja, waza pysznego rosołu, duża Gicz Cielęca i kaczka. Wszystko pyszne. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, grzegorz39_74
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Niezmiennie dobra domowa kuchnia!
Obiady podawane są w przystępnej cenie, ale to, co liczy się tu najbardziej to ilość i jakość posiłków.
W cenie drugiego dana podanej w cenniku podawana jest zupa dnia w wazie, wiec każdy może zjeść ile chce, a do drugiego dania podawane są surówki lub sałatki, których również można sobie nabrać według upodobania oraz pyszny domowy kompot.
Menu nie jest bardzo rozbudowane, ale zawsze opiera się na sezonowych produktach i każdy może coś dla siebie wybrać.
Serdecznie polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 00slawek00

Domowe obiady u Heli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Domowe obiady u Heli? Podziel się wrażeniami!