“Polecam! Bardzo dobra kawa i desery!”
Bombon Cafe — recenzja

Bombon Cafe
Nr 3 wśród 4 Desery (Wisła)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i desery (sernik snikers) Nowoczesny wystrój z klasą. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, BoskaJakuboska

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza beza jaką jadłam!! Sernik snickers również genialny. Świetna obsługa, super miejsce na spotkanie ze znajomymi przy pysznej kawie, polecam!

Dziękujemy, Keejt_B
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre lody, szczególnie mango i bez z malina. Kawa też ok. Miejsce warte odwiedzenia. W kawiarni wiedzieli co to flat white, a to zawsze plus ;)

Dziękujemy, Flyer790645
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W minioną sobotę miałam okazje drugi raz gościć w bombon cafe i...po raz drugi byłam zachwycona:) dobrej jakości kawa, pyszny sernik snickers, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona obsługa i przyjemny klimat. Na pewno wrócę, do zobaczenia!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 983monikak
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Bardzo przytulna kawiarnia prawie na końcu deptaku (warto!).
Przepysznie wyglądające i smakowite ciasta, dobre ceny za kawy. Kawy smaczne i dobrze przyrządzone.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna G

Bombon Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bombon Cafe? Podziel się wrażeniami!