“Opinia”
Ranczo Cienkow — recenzja

Ranczo Cienkow
Nr 33 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Zrecenzowano 8 września 2019

Przy wejściu zastalismy kelnera zajętego rozmowa z innym mężczyzna. Widząc nas wyszli z lokalu, po powrocie za około 10 min ominął nas szerokim łukiem udając że nie słyszy, iż próbujemy złożyć zamówienie. Pani z kuchni widząc, że stoję przy barze próbując złożyć zamówienie też mnie zignorowala. Byliśmy sami w lokalu więc nie sposób było nas nie zauważyc. Dania wydane szybko lecz oscypek z żurawina okazał się gumowy i odgrzany w mikrofali. Kwasnica ok natomiast pierogi pomimo tego że robione ręcznie pozostawiają wiele do życzenia. Zbyt cienkie ciasto, rozpadajace się i niedobry farsz, niedoprawione mięso mielone z 5 razy. Miejsce piękne i chyba tylko tym przyciąga ludzi. Kuchni nie polecamy.

Dziękujemy, Marta P

Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo atrakcyjne miejsce. Dzieci mogą spędzić czas na placu zabaw, a rodzice raczyć się pięknymi widokami. Blisko owce i konie, więc klimat fajny. Jedzenie smaczne, kuchnia polska. Schabowy klasyczny, świeży, a pierogi ręcznie robione. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, D624IRadamp
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dojazd jest pod samo ranczo lub polecam wyjazd kolejką krzesełkową na Cieńków. Wystrój przeciętny ale stoliki ustawione na tarasie (4 szt) nadrabiają całość. Zamówienia składane przy barze.
Przy zamówieniu pani nabiła zaledwie 60 zł więcej na kasę. Sama się nie zorientowała, że coś za dużo wyszło.

Pierwsze dotarły pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem. Szumna nazwa dla 2 cienkich kromek najzwyklejszego chleba, cieniusieńko posmarowanych smalcem z pokrojonym na nie ogórkiem ... za 6 zł.

Placek po węgiersku, to 4 dobrze wysmażone na oleju małe placki i rzadki sos z dużą ilością mięsa. Cena 28 zł ale porcja nieduża, z reguły żona nie dojada całości ... a tutaj do spodu - smaczne.

Kwaśnica dobra i z 4 sporymi kawałkami mięsa. Koszt 14 zł.

Jeszcze nie ogarnąłem kwaśnicy, a już wjechał kotlet z pieczarkami, serem, frytkami i zestawem sałatek. Nadrabiają ilością frytek bo kotlet niewielki a i tych pieczarek jak na lekarstwo. Sałatki dobre a schabowego ciężko zepsuć. To wszystko w cenie 30 zł.

Naleśniki z serem smaczne i dziecko spokojnie się najadło.

Jeżeli myślicie o obiedzie gdzie będziecie chcieli zjeść coś niebywałego, smacznego i w stylu karczmy to tutaj tego nie znajdziecie. Nie znajdziecie też na stołach przypraw i serwetek.

Jeżeli będziecie przechodzić to możecie zaglądnąć na dobrą kwaśnicę ale nie dajcie się nabrać na pajdy chleba ze smalcem. Niech ceny też Was nie zaskoczą.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Grzybowa i kwasnica rewelacyjna,a naprawde jestem wymagający,takich smacznych w życiu nie jadłem,byłaby gwiazdka wyżej gdyny nie trzeba bylo tak dlugo czekać,nadmieniam że kolejki nie było

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ciumbutka9
Zrecenzowano 20 maja 2018

przejazdem przez Wisłę wjechaliśmy( serpentyny,serpentyny...serpentyny :)) na górę wprost pod zajazd (?) karczmę (?).Bardzo fajne miejsce na obiad, deser.Szarlotka z lodami i miodownik bardzo dobre.Widoki super! parking mały ale bezpłatny.Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Dorota J

Ranczo Cienkow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ranczo Cienkow? Podziel się wrażeniami!