Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna Tripadvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Galeria "Sportowe trofea Adam Małysza"
Zapisz
Wyr├│┼╝nione recenzje
Malysz wielkim jest

Superekstra kolekcja Wielkiego Sportowca.warto zobaczyc.plecam.od poczatkow do... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2020
576andrzejb
Trzeba by─ç.

Fajne miejsce i obowi─ůzkowy punkt podczas wizyty w Wi┼Ťle dla ka┼╝dego fana skok├│w i nie tylko... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano: 6 lutego 2020
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
10 z 15 w┼Ťr├│d 49 recenzji
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dla doros┼éych-nuta sentymentu i wspomnienia szalonej Ma┼éyszomanii. Dla m┼éodzie┼╝y-pokazanie jak hart ducha i silny charakter pozwalaj─ů osi─ůga─ç tak wielkie sukcesy. Ilo┼Ťc zgromadzonych trofe├│w-imponuj─ůca!Kryszta┼éowe Kule-cudo! Medale olimpijskie, puchary, ca┼éa reszta-super!Wst─Öp tani, warto kupi─ç breloczek i magnes lub kubek na pami─ůtk─Ö.

Dzi─Ökujemy, Surykatka
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Galeria Adama Ma┼éysza w Wi┼Ťle
Wis┼éa centrum obok stacji Orlen za rondem. Galeria osi─ůgni─Ö─ç Adama Ma┼éysza. Parking przed galeri─ů. Kryszta┼éowe kule zdobyte przez naszego mistrza z Wis┼éy, medale, narty i inne pami─ůtki-wszystko w jednym miejscu. B─Öd─ůc w Wi┼Ťle trzeba to zobaczy─ç. Troch─Ö ma┼éo miejsca i trzeba by by┼éo zdecydowanie powi─Ökszy─ç sale wystawowe. Polecam ka┼╝dy musi to miejsce odwiedzi─ç.,
Stanisław Kwidzyn

Dziękujemy, Stanisław P
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Galeria trofeów Adama Małysza przeogromna. Pokazuje jak wielkim sportowcem był i jak wiele zrobił dla Wisły.

Dzi─Ökujemy, 977kajetank
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Polecam ka┼╝demu fanowi skok├│w! Medale olimpijskie i M┼Ü, P┼Ü, plastrony z zawod├│w, nagrody z konkurs├│w. Najbardziej zaskoczy┼éa mnie ilo┼Ť─ç wyr├│┼╝nie┼ä od miejscowych w┼éadz, czy medi├│w.

Dzi─Ökujemy, Paulina B
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Polecam zobaczy─ç to miejsce, wspomnie─ç wyczyny Adama Ma┼éysza, zobaczy─ç te wszystkie trofea, puchary, stroje, narty itp. Nic doda─ç, nic uj─ů─ç- przyjed┼║ i zajrzyj tutaj.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dzi─Ökujemy, Sylwia S