“rozczarowanie”
Fajno Chatka — recenzja

Fajno Chatka
Nr 22 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Zrecenzowano 4 września 2019

kotlet schabowy - suchy jakby leżał w piecu od dłuższego czasu.
stek wieprzowy z grilla - okazał się być cienkim plastrem karkówki przygotowanym na patelni (suchy jak wiór),
placek zbója (jeśli dobrze pamiętam) - sos wyśmienity, ale prosiłem bez śmietany, a dostałem ze śmietaną.
Ogólnie bardzo przeciętne jedzenie

Dziękujemy, wowkow

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miód na moje serce, rarytas dla podniebienia. Pierogi bardzo smaczne (szczególnie z kapustą i grzybami, świetnie doprawione). Finezja smaku! Zupy świetne, porcje wielkie jak osiągnięcia Małysza w skokach narciarskich, golonka po beskidzku WYBITNA, pieczeń wieprzowa rozpływa się w ustach...kluski śląskie REWELACJA. Sos czosnkowy jest bardziej koperkowy ale czy to komuś przeszkadza...
Gdyby tylko nie grało „Łyse Pole” to dałabym 6/5

Dziękujemy, 13aniar
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Brak zainteresowania przez obsługę, pomimo interwencji na barze brak reakcji. 30 min oczekiwaniami i nikt nie przyszedł nawet spytać czy coś podać. Nie polecam.

Dziękujemy, piotr k
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój przytulny. Ceny przystępne. Zamówiłam roladę z kurczaka, która była ok, surówki dobre, niestetu frytki zimne. Moj chłopak miał letnią golonkę z zimnymi frytkami i 2 rodzaje kapusty duszonej, obie dziwne i chyba za dużo tych kapust. Szkoda że nie podano do golonki chrzanu lub zwyczajnie musztardy. Na deser się już nie odważyliśmy.

Dziękujemy, MOTYKA M
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Golonka podana w kapuscie ...nakryta jakàš czerwona gorzkà kapusta plus kapusta zasmażana do tego z dziwnym smakiem bez koperku ...podane z zimnymi frytkami na małym talerzu
Zależy jak kto lubi mi nie smakowało

Dziękujemy, 356arkadiuszj

Fajno Chatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fajno Chatka? Podziel się wrażeniami!