Wisła

“Obiad”
Kącik Zbójnicki — recenzja

Kącik Zbójnicki
Nr 1 wśród 57 Restauracje (Wisła)
Opis: Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji, w której oferujemy dania regionalne, ryby, pierogi domowe oraz placki własnej roboty. Na deser można spróbować naszych naleśników oraz przepysznej szarlotki. Do tego wszystkiego ze swojej strony dokładamy jeszcze przytulne i nastrojowe wnętrze z miłą i przyjazną atmosferą.

Dania serwowane przez ten lokal są bardzo smaczne i świeże. Placki ziemniaczane były wyśmienite a oscypki z boczkiem rewelacyjne! Polecam piwo regionalne.

Dziękujemy, pawe_m798
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sebinio9, Kierownik, Kącik ZbójnickiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję oraz odwiedzenie naszej restauracji.
Dbamy o to, żeby nasze produkty były zawsze świeże i aby smak naszych potraw był niezapomniany.
Dlatego bardzo się cieszymy, że wybrane przez Pana dania okazały się rewelacyjne.

Manager

Bardzo gorąco polecamy! Mile widziane male pieski, ktore dostają miche z wodą. Jedzenie pyszne, a porcje bardzo zacne. Wyszliśmy zadowoleni z pełnymi brzuszkami.

Dziękujemy, Juka_i_Helen

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy Państwa gościć w naszym Kąciku Zbójnickim. Dziękujemy za miłe słowa oraz szczere polecenie naszej restauracji.
Naszym priorytetem jest kuchnia tradycyjna z nutą nowoczesności oraz chęć rozwijania się. Dlatego miło nam czytać, że nasze dania spełniły oczekiwania i wyszli Państwo z Kącika Zbójnickiego w pełni zadowoleni.

Manager

Dwa razy byliśmy tam z mężem na obiedzie i kolacji i mogę szczerze polecić. Jedzenie pyszne, świeże. Porcje nie wyglądają na duże, ale to tylko złudzenie, można się bardzo najeść. Ceny bardzo przyzwoite. Przepyszna herbata z suszonych owoców, a do tego wiśniówka to super połączenie Dostępne bardzo dobre piwa regionalne. Jedliśmy schabowego, de volaille z oscypkiem i żurawiną, placki z gulaszem i pstrąga - wszystko pyszne! I co jest naprawdę super w tym lokalu to cudowne, sympatyczne, rozmowne i bardzo miłe panie kelnerki. Człowiek czuje się zadbany, ale nie osaczony. Na pewno tam wrócimy pozdrawiamy naszą panią kelnerkę - małżeństwo z Giżycka

Dziękujemy, 8885justyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sebinio9, Kierownik, Kącik ZbójnickiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło, że odwiedzili Państwo nasz Kącik Zbójnicki. Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz tak pozytywną recenzję.
W naszej restauracji stawiamy na lokalnych dostawców i świeże produkty. Dania przygotowujemy na bieżąco, według sprawdzonych receptur, w nowatorskiej interpretacji tradycyjnych przepisów. Dlatego bardzo się cieszymy, że wybrane przez Państwa dania okazały się smaczne i spełniły oczekiwania. Miło nam czytać, że skosztowali Państwo pstrąga, który jest naszą specjalnością wprost z wiślańskiego potoka.
Dziękujemy również za docenienie naszej obsługi kelnerskiej, która wykonuje swoją pracę z wielką pasją i zaangażowaniem, dokonując wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości poczuł się u nas wyjątkowo.
Pani słowa są dla całej naszej załogi najlepszą nagrodą za naszą ciężką pracę, która pozwala nam codziennie z przyjemnością otwierać drzwi przed naszymi Gośćmi. Dziękujemy!
Będzie nam miło móc gościć Państwa ponownie! Do zobaczenia w Kąciku Zbójnickim:)

Zrecenzowano 14 września 2019

Bardzo dobre jedzonko, klimatyczny lokal i przemiła obsługa. W menu dużo opcji dla wegetarian. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, DARIA_mmmmm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sebinio9, Kierownik, Kącik ZbójnickiOdpowiedź udzielona 15 września 2019

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy Panią gościć w naszym Kąciku Zbójnickim. Dziękujemy za pozytywną recenzję oraz polecenie naszej restauracji.
Dokładamy wszelkich starań, by różnobarwna i wielosmakowa propozycja naszych dań przywoływała najlepsze wspomnienia smakowe naszym Gościom. Dlatego cieszymy się, że wybrane przez Panią dania okazały się smaczne i spełniły oczekiwania. Dziękujemy również za docenienie naszej obsługi kelnerskiej.
Już niebawem pojawią się w naszej karcie nowe dania dla wegetarian na które już serdecznie Panią zapraszamy.
Będzie nam miło móc gościć Panią ponownie:)

Zrecenzowano 8 września 2019

Z pełną odpowiedzialnością polecamy ten lokal, jedzenie bardzo dobre, obsługa na najwyższym poziomie. Potrafią idealnie dobrać danie nawet dla niezdecydowanych gości.

Dziękujemy, Marta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sebinio9, Kierownik, Kącik ZbójnickiOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy gościć Państwa w naszym Kąciku Zbójnickim. Dziękujemy za pozytywną recenzję oraz szczere polecenie naszej restauracji.
Naszym priorytetem są świeże produkty wysokiej jakości oraz tworzenie wyjątkowego klimatu, zachęcającego do ponownych odwiedzin Gości w naszej restauracji. Dlatego bardzo się cieszymy,że wybrane przez Państwa dania okazały się smaczne a poziom obsługi spełnił oczekiwania. Dziękujemy za Pani opinię, jest ona dla nas najlepszą nagrodą oraz fantastyczną motywacją do dalszego rozwoju naszej restauracji.

Kącik Zbójnicki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kącik Zbójnicki? Podziel się wrażeniami!