Wisła
Zrecenzowano: 8 września 2019

Na plus: miła obsługa, czyste nawet duże pokoje, kolacja smaczna, śniadania - obłęd! W wielu hotelach byliśmy - Ale takiego śniadania jak w Stoku, nie widzieliśmy nigdy. Ogromny wybór dań, pysznie i swieżo. Rewelacja. Z minusów - w pokoju brak czajnika. Przy małym dziecku trochę to uciążliwe. Po śniadaniu jeszcze dobrze nie wstaliśmy od stolika, a już po nas sprzątano. Ale generalnie na plus. Niewykluczone, że jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, Asiaesha
Zrecenzowano: 6 września 2019

Pobyt bardzo udany, mieliśmy studio typu bodajże B1, czyli dosyć duży przestronny pokój z "aneksem" gdzie były dodatkowe łóżka. Dla rodziców z 2 dzieci w zupełności wystarczający, przy czym pomiędzy główną częścią pokoju a "aneksem" można by dać jakąś ruchomą kotarę chociaż jeżeli drzwi nie wchodzą w grę.
Plusy:
- animacje - Pani Malinka i reszta robią robotę, dzieciaki miały cały tydzień zróżnicowane atrakcje kilka razy dziennie, a rodzice w tym czasie mogli w spokoju poczytać czy skorzystać z innych atrakcji hotelu, ew. spędzać wspólnie czas z dziećmi np. na szukaniu pokemonów po całym terenie hotelu :). Pochwała również dla magika za show i warsztaty :)
- jedzenie - jak byliśmy ostatnio było nieźle, ale teraz nie wiem czy kucharza zmieniliście bo niektóre dania wyborne i co ważne nie sama wieprz./kurczak ale i kaczka się trafiła, cielęcina, królik. Zupy miodzio. No i lody do kolacji - super pomysł.
- baseny - zdjęcia nie kłamią.
- obsługa - bardzo miła i uczynna, gdy jednego dnia zwróciliśmy uwagę na bardzo głośnych sąsiadów w pokoju obok (ok 3 w nocy ...) od razu reakcja i do końca pobytu spokój. Nie wiem co zrobiliście ale szacun.
Minusy
- w jednym z konkursów podczas animacji dziecko wygrało bon na lody do hotelowej restauracji. Tak się składa że ostatnio też taki wygraliśmy i wtedy za bon był pyszny deser lodowy z ciepłą szarlotką, a tym razem jakiś lód na patyku za 2 zł, a że dzieci dwójka i podzielić ciężko to chcieliśmy dokupić drugi - nie da się, można ew. w gałkach sobie kupić. Niby drobiazg, ale dzieci trochę rozczarowane.
- pomiędzy balkonami można by się pokusić o jakieś osłony pomiędzy pokojami, było by trochę więcej prywatności.

Dziękujemy, LukaszLadon
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mimo rezerwacji i platnosci za dostawke nie mieliśmy dodatkowej poscieli!! Myśleliśmy że chociaż obniża cenę za swoje niedociągnięcia.. jednak nastepnego dnia w recepcji powiedziano nam, ze nastapnym razem mamy zgłosić!! Przyjechaliśmy późno, nikt nie mial siły chodzić i szukać recepcji w tak dużym hotelu. Mieliśmy konkretną rezerwację, nie dostaliśmy tego co zamowilismy, ale to wina gościa, a nie obsługi w 4 gwiazdkowym hotelu. Nie polecam i następnego razu nie będzie...

Dziękujemy, Evela E
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super animacje, bardzo dobre jedzenie i wspaniały wypoczynek. Fajny kominek plenerowy z tematyczną kolacją. Jeździmy co roku na tygodniowe wakacje i zawsze wracamy zadowoleni. Polecamy i za rok znowu tu wrócimy.

Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

błem stałym klientem lubiłemten hotel ale ostatnio zaobserwowaliśmy sierpień 2019 nawet w stosunku do maja 2019 obniżenie standardu wszystko troche gorzej a szkoda
sztuczne oszczednosci które rzucają się w oczy stałym klienta

Dziękujemy, adamblizniak