Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mimo rezerwacji i platnosci za dostawke nie mieliśmy dodatkowej poscieli!! Myśleliśmy że chociaż obniża cenę za swoje niedociągnięcia.. jednak nastepnego dnia w recepcji powiedziano nam, ze nastapnym razem mamy zgłosić!! Przyjechaliśmy późno, nikt nie mial siły chodzić i szukać recepcji w tak dużym hotelu. Mieliśmy konkretną rezerwację, nie dostaliśmy tego co zamowilismy, ale to wina gościa, a nie obsługi w 4 gwiazdkowym hotelu. Nie polecam i następnego razu nie będzie...

Dziękujemy, Evela E
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super animacje, bardzo dobre jedzenie i wspaniały wypoczynek. Fajny kominek plenerowy z tematyczną kolacją. Jeździmy co roku na tygodniowe wakacje i zawsze wracamy zadowoleni. Polecamy i za rok znowu tu wrócimy.

Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

błem stałym klientem lubiłemten hotel ale ostatnio zaobserwowaliśmy sierpień 2019 nawet w stosunku do maja 2019 obniżenie standardu wszystko troche gorzej a szkoda
sztuczne oszczednosci które rzucają się w oczy stałym klienta

Dziękujemy, adamblizniak
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mający WSZYSTKO!!! Wybrałam ten hotel na wakacje z dwójka 10-letnich córek i mężem- wybór w 100% trafiony. Hotel bardzo pod dzieci, ale i dorosłym niczego nie zabraknie. Dwa pokoje z osobnymi łazienkami i balkonami, basen, strefa SPA, kręgielnia, darty, trzy sale zabaw, animacje niemal non stop (również dla dorosłych), MEGA smaczna kuchnia, a na śniadanie kawa z ekspresu. Zewnętrzny płac zabaw z dmuchanym zamkiem, trampoliną i basenem. Restauracja z tarasem widokowym, porządne Wifi, kilka parkingów i blisko do miasta (2 km, wiec łatwiej autem), a obok zaraz za płotem - wieś. Razem z dziećmi wybraliśmy się pokarmić owieczki ;) polecsm

1  Dziękujemy, AgaSlowianka
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

To moja kolejna wizyta w Hotelu Stok i każdy wyjazd gorszy od poprzedniego. Hotel nie zasługuje na 4* Wszystko stare, podniszczone. Dostałem pokój na ostatnim pietrze, nora miała może 9 m2. Malutkie okno sufitowe. Rozumiem, że ktoś tam musi być zakwaterowany ale nie musi mi się podobać. Poprosiłem o zmianę dostałem na poziomi e (-1), na pozimie gruntu, z oknem na parking. Czyli pobyt w górach spędziłem z widokiem na parking. Na szczęście broni się część  spa. Kilka saun i basen.
Hotel jest bardzo duży, wszędzie daleko a dojścia bardzo zagmatwane.
Generalnie odradzam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bronić się przed pokojem na poddaszu. Prosić o pokój od strony gór.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jurek7205