“Pychotka ”

Restauracja Stara Winiarnia
Nr 8 wśród 57 Restauracje (Wisła)

Najlepszy obiad jaki ostatnio jadłem. Każde danie świeże i dobrze doprawione. Do tego herbata z zielin. Mniam

Dziękujemy, D4827VQadrianb

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatycznie, ładnie i co ważne smacznie ! Miła obsługa!Ceny dość wysokie ale w porównaniu do cen w Wiśle da się przeżyć.

Dziękujemy, DS5555
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przed przyjazdem do restauracji patrzylismy na to miejsce na stronie internetowej, gdzie czytaliśmy menu i informacje o prawdziwie neapolitańskiej pizzy z pieca opalanego drewnem. Niestety restauracja okazała się bardzo zła. Na wejsciu jedna osoba ze stolika obok poprosiła o nową szklankę, gdyż ta, którą dostała była brudna. Wystrój pełen starych pluszakow i poduszek był dziwny, a menu na stronie inne niż to, które dostaliśmy. Najgorsze było jednak to, że pizze, które nam podano były zupełnie bez smaku i pieczone w piekarniku. Nie były to pizze na cienkim cieście a w mojej o nazwie prosciutto zamiast szynki dojrzewającej znalazla się zwykła polska różowa szynka. Nigdy więcej nie chcę się tam znaleźć. Nie polecam!!! Poczuliśmy się oszukani.

Dziękujemy, asiaw552
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W starej winiarni byliśmy z rodziną. Jadąc od Wisły lokal jest totalnie niewidoczny i ukryty za karczmą. W środku jest pięknie, jedzenie znakomite. Zaliczyliśmy w Wiśle wszystkie polecane tu restauracje i dla mnie to jest numer 1.

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Miejsce bardzo klimatyczne kamień, drewno palenisko z ogniem ,przpiękne dekoracje robi wrażenie bardzo romntycznego miejsca na kolacje we dwoje.Bogata karta dań i win. Wyjątkowość miejsca ma odzwierciedlenie w cenach.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Karina Ł

Restauracja Stara Winiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Winiarnia? Podziel się wrażeniami!