Zrecenzowano: 8 marca 2019

Byliśmy tam drugi raz w ferie zimowe na tydzień.
Niby wszystko ok. Posiłki smaczne i w miare urozmaicone. Śniadanie w formie bufetu, menu dla dzieci, na obiadokolację kilka dań do wyboru, ale ..
Już kolejny rok w czasie naszego pobytu w ferie odbywała się tam jakaś konferencja. Od kilkudziesięciu do 100 osób, albo i więcej.
Wyłączony był wówczas z użytkowania bar, sala zabaw dla dzieci, salki z ping-pongiem i piłkarzykami i dobre pół stołówki. Mało tego, bardzo duże problemy z miejscem do parkowania, zastawiane wiecznie samochody. Nie można się było doprosić o wyjazd. Nie było gdzie usiąść wieczorem prze barze, wieczny hałas i bałagan, równiez w czasie posiłków. Trwało to w ubiegłym roku 1,5 dnia, a w tym roku hotel poszedł na całość - od środy rano do popołudnia w piatek - całe 3 dni. Co oznaczało, że przez połowę tygodniowego pobytu za kilka tysięcy złotych, w zasadzie nie mieliśmy dostępnej podstawowej oferty, za którą zapłaciliśmy z góry ponad 4 miesiące wczesniej. Na zwracane uwagi recepcja odsyłała do złożenia zastrzeżeń u szefów w godzinach urzędowania biura - do godziny 16.00.
W porównaniu do ubiegłego roku serwis trochę kuleje. Oczywiście można dostać w zasadzie wszystko o co się poprosi, ale trzeba prosić: o ręczniki, o zmiane pościeli, o wałek łączący łóżka o czajnik, o naprawienie drzwi, przykręcenie wieszaka.... Jedynie woda do pokoju była dostarczana bez próśb i codziennie wyrzucano śmieci - chociaz czasem dopiero późnym popołudniem.
Łazienki takie sobie, w całym hotelu widac "ząb czasu". Zgadzam się z określeniem - pokoje "przyzwoite" - jedynie parter, bar i recepcja na dole sprawiają przyjazne wrażenie,

Z plusów bardzo dobra lokalizacja na stoki - Malinka i Cieńków, można chodzić na pieszo, a wypożyczony sprzęt zostawiać na noc w wypożyczalni - nie trzeba nosić. Do sklepu około 150 metrów. Ładne widoki, miła spokojna okolica.

Na miejscu fryzjer, kosmetyczka, grota solna, spa, minisiłownia, sauna - dodatkowo płatne.
Generalnie nie jest źle. Takie dobre 3+, ale już byśmy się tam nie wybrali. Największy minus za te konferencje.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony podwórza bardzo głośno chodzą klimatyzatory - agregaty prawdopodobnie.
Dziękujemy, ewaaaaaaaaaaa
Zrecenzowano: 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje sie naprzeciw stacji narciarskiej Cienkow wystarczy przejść na druga stronę ulicy i wzdłuż parkingu pokonac jakies 300m.Pokoi z balkonem z widokiem na górę jest 14.Reszta jest bez i ma widok boczny lub na las.Pokoje dość przestronne.Śniadania od 8 do 10 obfite każdy znajdzie coś dla siebie.Sa takze owoce,sałatki.Pyszna kawa.Lobby bar czynny tylko do 21.Mozna zamowic pizze za 20zl kilka dan do wyboru np.schabowy z ziemniakami i surowka 28zl.Polecam danie dnia za 29zl z kompotem i deserem jak ktoś nie ma obiadokolacji.Grota solna ,sauna oraz jacuzzi platne 10zl za osobę.Siłownia takze platna 20zl za godzinę.Wedlug mnie powinno byc w cenie.Parking w czasie ferii zatloczony.Narciarnia na dole przy wejściu na schody.Pokoj zabaw dla dzieci.Stol do ping ponga oraz piłkarzyki.Obsługa w restauracji mila i pomocna.Do centrum Wisly jakies 7km mozna dostać się autobusem za 5zl przystanek na lewo od hotelu.W godzinach popoludniowych korki w kierunku centrum.

Dziękujemy, marcsF9591EK
Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel taki sobie. Nie najgorszy ale szału też nie ma. Pokoje średnie, jedzenie również. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego lecz oszczędnie. Za to są też plusy. Okolica fajna, widoki ciekawe. Dla tych co chcą skorzystać z atrakcji zimowych to niedaleko są dwa stoki narciarskie, tuż obok jest nawet mała górka na sanki...

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, daneeek84
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po wejściu do lobby hotelu spodziewaliśmy się czegoś więcej, pokoje są dosyć przyzwoite, poza łóżkami, na których śpi się koszmarnie, niczym na ceracie. Łazienka prezentuje nieco niższy poziom niż 3 gwiazdki, ale na krótki pobyt hotel daje radę. Plusy to niewątpliwie personel bez zarzutu, blisko położone dwa stoki narciarskie i smaczne śniadania.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 123LolaLola
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Niby wszystko ok, ale... to typowe noclegi jak dla mnie typu 'pracownicze'. Pokoje proste nic nie raziło, ale bywałam w lepszych i ladniejszych miejscach za taka cene. Plusem jest grota solna. Ogólnie miło.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, kropka0123