Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel taki sobie. Nie najgorszy ale szału też nie ma. Pokoje średnie, jedzenie również. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego lecz oszczędnie. Za to są też plusy. Okolica fajna, widoki ciekawe. Dla tych co chcą skorzystać z atrakcji zimowych to niedaleko są dwa stoki narciarskie, tuż obok jest nawet mała górka na sanki...

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, daneeek84
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po wejściu do lobby hotelu spodziewaliśmy się czegoś więcej, pokoje są dosyć przyzwoite, poza łóżkami, na których śpi się koszmarnie, niczym na ceracie. Łazienka prezentuje nieco niższy poziom niż 3 gwiazdki, ale na krótki pobyt hotel daje radę. Plusy to niewątpliwie personel bez zarzutu, blisko położone dwa stoki narciarskie i smaczne śniadania.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 123LolaLola
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Niby wszystko ok, ale... to typowe noclegi jak dla mnie typu 'pracownicze'. Pokoje proste nic nie raziło, ale bywałam w lepszych i ladniejszych miejscach za taka cene. Plusem jest grota solna. Ogólnie miło.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, kropka0123
Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wyskoczyliśmy na romantyczny weekend we dwoje...

Plusy: miła obsługa, fajna lokalizacja (dość daleko od centrum, ale dzięki temu jest cicho, blisko najważniejszych atrakcji), pyszne śniadania.

Minusy: pokoje zdecydowanie nie na 3 gwiazdki, są małe, a łazienka pamięta lata 90. Spa to jedynie grota solna i sauna. Jacuzzi jest plastikowe, głośne i pływa w nim dziwny osad. Nic dziwnego, bo zaleca się prysznic przed wejściem, ale nie było nic do mycia. Hotel reklamuje się, że ma też spa w zakresie masaży i kosmetyki ciała, ale w praktyce to jedna pani (niepowiązane z hotelem, wiec hotel nie ma wpływu na jej usługi), która nie odpisywała na wiadomości, nie odbierała telefonów, a później się okazało, że nie ma jej w Wiśle na weekend.

Jakość nieprzystająca do ceny.
Niespójność reklam z rzeczywistością.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, agatapoczmanska
Zrecenzowano: 14 października 2018

To miały być wypoczynkowe urodziny dla narzeczonego.... Zamawiając pokój 2 osobowy z jednym łóżkiem, dostaliśmy pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami, których nie dało się złączyć, ponieważ w pokoju stała wielka kolumna, po zgłoszeniu tego na recepcje czekaliśmy ponad godzinę na nowy pokój. Pierwszego dnia kolacja ok, bardzo smaczna, następnego dnia śniadanie również bardzo dobre lecz jednego dnia gdy przyszliśmy na kolacje, zastaliśmy stół szwedzki z pustymi naczyniami na mięso i frytkami, także do wybory był tylko kurczak z nieciekawym nadzieniem. Dodatkowo na obiad lepiej przynieść własny napój bo otrzymaliśmy informacje, że do obiadu trzeba sobie wykupić napoje we własnym zakresie. Na miejscu w sobotę zostaliśmy poinformowani, że tego dnia odbędzie się wesele, gdzie takiej informacji przy rezerwacji miejsca nie dostaliśmy. Do godziny 5 rano dudniła muzyka z imprezy na dole, i ok godziny 4 rano pod naszym pokojem było spotkanie gości weselnych ( w stanie nieważkości) którzy urządzili sobie lekkie poprawiny. W ofercie mieliśmy jacuzzi- grzech nie skorzystać, zadowoleni, że przynajmniej tam się zrelaksujemy i wyciszymy od weselnej zabawy nastąpiło małe rozczarowanie..... Jeśli ktoś preferuje jacuzzi bez "bąbelków" to ok leczy gdy chcemy uprzyjemnić sobie nimi kąpiel to polecam zatyczki do uszu, ponieważ jacuzzi tak hałasowało, że wytrzymaliśmy tam tylko parę minut, nawet siedząc obok i krzycząc do siebie- nic nie słyszeliśmy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Akinimood