Murzasichle

“Duża grupa”
Karczma U Wdowca — recenzja

Karczma U Wdowca
Nr 6 wśród 8 Restauracje (Murzasichle)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy dużą grupą, ponad 70 osób z wyżywieniem. Ja spałam w pokoju typu LUX z kuchnią (lodówka, kuchenka, zlew, naczynia). Całkiem przyjemne pokoje. W kazdym łazienka, w łazienkach suszarki do włosów ( duży plus). Pokoje, łazienki czyste.
Wyzywienie : dużo i pysznie. Nie do przejedzenia. Śniadania i kolacje szwedzki stół. Obsługa: kucharz i panie ze stołówki cierpliwe :).
Na terenie ośrodka karczma i club&pizzeria. Pizza i inne kebaby bardzo nam smakowały. Ceny nie wygórowane, normalne.
Piwo w cenie 7 zł. Czyli cena do przyjęcia.
Najfajniejszy ze wszystkich był barman Tomek, który spełniał kazdą naszą zachciankę i robił przepyszne drinki ( 16 zł). Ogólnie ośrodek bardzo polecam, okolica cicha i spokojna, z widokiem na Kasprowy, Giewont i Gubałówkę.
I najważniejsz jak byliśmy głośo, nikt nas nie wyganiał, nie uciszał i nie gasił światła (a nie raz nam się to zdarzało). Właścicielka znosiła ze spokojem nasze wybryki.

1  Dziękujemy, Obozowa

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wizyta w wysokim sezonie letnim.
Porcje konkretne, szybko przyrządzone. Przede wszystkim ceny naprawdę przyzwoite (w porównaniu do karczmy znajdującej się obok-skupinowy upłaz zarówno cena jak i jakość jedzenia o niebo lepsza).
Jest to jedzonko domowe, także nie ma co oczekiwać wymyślnych potraw. Ale też ktoś widząc cenę 25zł nie powinien oczekiwać, że ktoś specjalnie dla niego będzie marchew prosto z ogródka rwał.

Dziękujemy, amarantowa
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerka z uśmiechem na twarzy i to chyba jedyny plus. Brak serwetek, jedzenie niestety kiepskie. Nie polecam, chyba, że ktoś tylko fast food je to może mu przypadnie do gustu.

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jest tam strasznie twarda sałata, do pizzy nie dostaliśmy sosu mimo że pobrali opłatę, mięso ciągnące się jak lokomotywa wagony.

Dziękujemy, Notlip
Zrecenzowano 20 lutego 2019

Rewelacyjne miejsce aby delektować się wyśmienitym jedzonkiem. Na pewno każdy coś wybierze z menu i nie pożałuje! Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Aga0506

Karczma U Wdowca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Wdowca? Podziel się wrażeniami!