Murzasichle
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel pięknie położony, w urokliwym miejscu z widokiem na Tatry - jego największy plus.
Czysto, miła obsługa, dobre śniadania i obiadokolacje - wszystko świeże, ładnie podane. Mieliśmy pokój superior czyli trochę większy od standardowego - czysto, wygodnie. Do Zakopanego jest 10 km dojazd właściwie tylko samochodem.
Jedyny mankament to przeszklona łazienka wraz z ubikacją co nie jest w każdym przypadku komfortowe no ale awangardowe na pewno.
Podsumowując - hotel godny polecenia, czysty z dobrym jedzeniem

Wskazówka dotycząca pokoi: nie wszystkie pokoje mają widok na góry
1  Dziękujemy, januszbob
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Cudowny, przepięknie położony kameralny hotel. Cisza i spokój. Świetne - przepyszne, urozmaicone jedzenie, przestronne pokoje z przepięknymi widokami na Tatry, bardzo miła, sympatyczna i pomocna obsługa. Polecam

Dziękujemy, Robert R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kopieniec, Guest Relations Manager, Hotel KopieniecOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Dziękujemy za słowa uznania.
Zapraszamy ponownie do Murzasichla.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 30 maja 2019

Raj dla zmysłów - tak w skrócie.
Fantastyczny, kameralny hotel w przepięknym miejscu.
Przemili pracownicy, wszyscy bez wyjątku.
Niezwykle smaczne i syte posiłki.
Pojechałam ze względu na kręgosłup, a przy okazji podleczyłam duszę :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkałam w pokoju jednoosobowym typu standard. Warunki bardzo dobre. I jedyne czego tam nie miałam to widok na Tatry.
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 359fciafcia

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią :)
Bardzo nam miło słyszeć takie słowa.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Kopieńcu!

Zrecenzowano: 11 marca 2019

bardzo ładny wystrój hotelu, przepiękne widoki z okien, świetna lokalizacja, bardzo miła obsługa - czego chcieć więcej ! Cisza wokół, spokój, pozytywna energia. Polecam!
Zabiegi w spa - profesjonalne.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto dolacić za pokój superior
Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, KKa74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kopieniec, Guest Relations Manager, Hotel KopieniecOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Dziękujemy za słowa uznania.
Staramy się, aby nasi Goście wyjeżdżali z Hotelu Kopieniec wypoczęci i pełni sił.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Niezapomniany pobyt w Hotelu Kopieniec. Przemiła i pomocna obsługa hotelowa,zarówno w recepcji jak i w Restauracji Krajobrazy oraz w strefie spa. Śniadania,lunch,kolacje wyśmienite. Pokój bardzo przytulny z niezapomnianym widokiem na góry.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, mirkamak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kopieniec, Guest Relations Manager, Hotel KopieniecOdpowiedź udzielona 19 lutego 2019

Dziękujemy za miłe słowa.
Do zobaczenia w Hotelu Kopieniec!
Pozdrawiamy