Murzasichle
Świetna wycieczka

Miejsce przepiękne, w sam raz na weekendowy lub świąteczny wypad. My wybraliśmy się z dwójką dzieci... Przeczytaj więcej

Obiezyswiat12
Piekne widoki..3 latek dał rade..:D

Pierwsza wyprawa w góry z trzylatkiem..Trasa jak najbardziej na tak..dał rade..a widoki na miejscu... Przeczytaj więcej

KingMordooor
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Świetna wycieczka. Piękne widoki.
Można spokojnie wybrać się z dziećmi.
Z tego miejsca można uderzyć dalej np. Gesia szyja. lub inną trasą do wodogrzmotów. Możliwość wejścia z Zazadniej lub Wierch Poronniec ok. 1godz. Polecam trasa fajna również zimą. Tylko dobrej pogody.
Napewno tam powrócę.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Moje ulubione miejsce w Tatrach, razem z Doliną 5 Stawów. Cudowna panorama Tatr. W bacówce pyszne oscypki. Warto też spróbować żętycy:-)

1  Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka na Rusinową Polanę z dzieckiem 1,5 rocznym jak najbardziej udana. Godzinka spaceru w jedna stronę, godzinka odpoczynku na polanie i powrót spokojnym krokiem godzinkę. Bardzo fajne miejsce na udany odpoczynek z naturą. Widoki przepiękne. W sezonie wakacyjnym tradycyjnie ciężko z zaparkowaniem samochodu. Opłata za parking 25 zł oraz 5 zł za dorosłą osobę wejście na szlak. Mimo to polecam!
PS. Po spacerze warto udać się na Termy Bukowina, zdecydowanie mniej ludzi niż w Chochołowie i więcej atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, 650krzysztofd
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, cudowne widoki na góry, wspaniałe oscypki, nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznych! Dużo miejsca do odpoczynku. Na pewno jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzin przy okazji pobytu na szlakach. Wrócimy tam jeszcze!

Dziękujemy, joannan234
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To moje ukochane miejsce, z Polany widać przepiękne szczyty. Dla osób chcących wędrować dalej jest kilka opcji - można dojść do Morskiego Oka, na Gęsia Szyje, Hale Gąsienicowa lub do Sanktuarium Maryjnego. Na polanie pasa się owce i można zjeść świeżego oscypka! Raj na ziemi ;)

Dziękujemy, magdalenazt