Murzasichle
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Nie wyobrażałam sobie innego miejsca na świętowanie mojego zamążpójścia :) świetna obsługa, klimat i te śniadanie :) do tego piękne wnętrze i widok z tarasu bezcenny! wracam zawsze z przyjemnością ;) przy następnej okazji!

Dziękujemy, MartaW1841
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: villaToscana, Właściciel, Villa Toscana Boutique Zakopane - MurzasichleOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witamy Marto,
dziękujemy za dodanie Twojej opinii. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Cię gościć wraz z mężem w tak szczególnym momencie Waszego życia. W imieniu całej obsługi Villa Toscana Team życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i kolejnych pięknych momentów na wspólnej drodze życia.
Bardzo się cieszymy że śniadania smakowały.
Dziękujemy za odwiedziny
pozdrawiamy - Villa Toscana Team

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite spokojne miejsce, sniadanie z widokiem na tatry, i oczywiście przejazd dorożką po okolicy z grzanym winem. Miło będziemy wspominać ten czas, i w przyszlym roku znów się wybierzemy. Polecamy

Dziękujemy, pawe_n568

Witamy,
dziękujemy za poświęcony czas i dodanie opinii. Bardzo nam miło, że Pakiet Retro pozostawił tak wspaniałe wspomnienia. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin.
Bardzo dziękujemy za polecenie naszej villi.
pozdrawiamy - Villa Toscana Team

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Jeśli ktoś szuka spokojnego, pięknego miejsca do odpoczynku, z widokiem na Tatry to powinien odwiedzić Villa Toscana
Obsługa, jedzenie, wystrój, atmosfera, atrakcje dodatkowe jakie są możliwe.. to wszystko składa się na absolutną konieczność powrotu w to miejsce
mojemu zachwytowi nie było końca od momentu przyjazdu aż do smutnego wyjazdu zatem...

P O L E C A M

Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcyjne miejsce od początku istnienia ,począwszy od kuchni po czystość i duszę w każdym drobiazgu. Właściciele prze mili dbający o najwyższą jakość usług. Sauna,ķino perfekt.Najlepsze ravioli ,oliwki,wina itd...cisza ,spokój i cudowne widoki z pokoi. Polecam zarówno zimą na narty /Male Ciche/jak i W cieplejsze miesiące.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne, klimatyczne miejsce. Widoki zapierające dech w piersiach, zza płotu widać góry jak na dłoni. Pyszne śniadania ze sprowadzanymi z Włoch smakołykami. Wystrój rodem z Toskanii. Przesympatyczna właścicielka , miła i pomocna. Miejsce typu slow, bez tv w pokojach, za to z niewielką salą kinową. Gorąco polecam. My z mężem świętowaliśmy w Villi Toscana urodziny, i lepiej być nie mogło, na pewno wrócimy

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paulina R