Murzasichle

“DOBRZE”
U Góralki — recenzja

U Góralki
Nr 5 wśród 8 Restauracje (Murzasichle)
Opis: Oddalenie od drogi ok 100m gwarantuje przepięknie widoki na całą panoramę Tatr, bo cóż może być przyjemniejszego niż pyszny regionalny posiłek z widokiem na np. Giewont. Naszą specjalnością jak przystało na restaurację regionalną są dania typowo góralskie. Menu zarówno dla dorosłych jak i dzieci, a dodatkowo także dla osób na diecie bezglutenowej.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wizyta przejazdem.
Fajny lokal nowy w stylu góralskim tak jak lubię. No i taras widokowy. Panorama Tatr zapewniona.
Jedzonko dobre ceny przyzwoite.
Schabowy po góralsku,opiekane ziemniaczki plus surówka. Smaczne. Oraz spagetti po góralsku z oscypkiem w sosie smietanowym. Plus piwko i fanta całość 58 zł.
Warto tu zajechać.
Ocena ogólna 4/5.
Chciało by się spróbować innych potraw.

Dziękujemy, Jacek J

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Podczas naszego bobytu byliśmy tam bardzo często, bo jedzenie PRZEPYSZNE DUŻE PORCJE PRZYSTĘPNE CENY.. GORĄCO POLECAM

Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam tę restauracje, w porze obiadowej nie było tłoku, porcje bardzo duże i przystępne ceny. ( golonka z kapusta i ziemniakami 35 zł porcja ogromna, żona zamówiła sałatkę której dała radę zjeść tylko połowę) Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, piotrp431
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Wspaniałe jedzenie,bardzo miła obsługa.Tanie i bardzo duże porcje.Dużo miejsca,piękne widoki na Tatry.Polecam Urszula

Dziękujemy, Urszula B
Zrecenzowano 2 maja 2019

Już kilka razy udało się nam odwiedzić to miejsce. Zawsze świetne jedzenie, sporo miejsca, cudowne widoki, sprawna obsługa. Bardzo polecamy ! Zarówno dla rodzin z dziećmi jak i większej ekipy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MarcinMarcinMarcin

U Góralki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Murzasichle, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Góralki? Podziel się wrażeniami!