Murzasichle

Zrecenzowano: 4 lutego 2019
Mikers1
Warszawa, Polska
ferie

właśnie wróciłam z Rodzinnych ferii. na stoku w Małym Cichym dzieci stawiały pierwsze kroki na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 lutego 2019
Monika M

Zrecenzowano: 24 marca 2019

ciekawy stok, doskonale technicznie przygotowany. Trafiliśmy na ostatni weekend sezonu więc większość infrastruktury już nieczynna ale polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, AdamS19651712
Zrecenzowano: 11 marca 2019

Wróciłem na ten stok po kilku latach. Wróciłem z małymi dziećmi i przy okazji ich jazd doszkalających przypomniałem sobie jak dużo frajdy może dawać tu jazda na nartach. Trasy nie są długie, więc idealne dla zniecierpliwionych adeptów nauki. Nachylenie stoku pod różnymi kątami sprawia, że jazda nie odbywa się wyłącznie po stole czy po równi pochyłej lecz wymaga naprzemiennej pracy obu nóg. Może banalne dla zaawansowanych narciarzy, ale wymagające nabycia techniki dla stawiających pierwsze kroki. Przy stacji narciarskiej, czy to na górze czy na dole, czy też przy samym stoku znajduje się co najmniej kilka miejsc, w których można odpocząć i posilić się przed dalszą jazdą. Polecam jako stok rodzinny.

Dziękujemy, Niedzielny_Turysta
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Super stok, serdecznie polecam zarówno dla narciarzy początkujących , jak i zaawansowanych. Jedynie czego mi brakowało to ok 16 ratrakowania, ponieważ robiły się muldy.

Dziękujemy, Monia2812
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Miejsce urokliwe, trasy łatwe ale podczas jazdy można podziwiać przepiękne widoki. Świetne bary przy stoku, gdzie podczas zjazdu można się na chwilę zatrzymać i napić bądź posilić. Trafiliśmy na piękną pogodę i temperatury w lutym 16 stopni :) ale stok jak na te warunki był całkiem niezły, oczywiście tworzyły się muldy. Mimo drobnych mankamentów mamy sentyment do tego miejsca. Opaleni i ubawieni wróciliśmy z ferii.

Dziękujemy, JasminaStg
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Łatwe stoki (wszystkie to niebieskie szlaki), warto zaczynać jazdę ok godz 9 bo później są dzikie tłumy i oczekiwanie do wyciągu krzesełkowego trwa bite 20min.

Jesli zaczynasz przygodę z nartami - warto

Dziękujemy, Mikers1