Muszyna
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce na weekendowy wypad z partnerem. Można skorzystac ze SPA oraz innych atrakcji przewidzianych przez hotel. Dla nas pokoje były wystarczajace, na pochwałę zasługuje duzy wybór potraw na sniadaniu i obiadokolacji.

Dziękujemy, katarzynab6580
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Kierownik ds. PR, Hotel Klimek SpaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Droga Katarzyno, dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii na temat naszego Hotelu. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych i mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Lokalizacja bardzo dobra, widoki również. Pokoje dość duże, czyste. Mały sprzęt TV. Mieliśmy pokój bez balkonu na trzecim piętrze. Obsługa miła, sympatyczna. Brakowało solniczek i pieprzniczek na stolikach na śniadaniu. Posiłki obfite, urozmaicone.

Wskazówka dotycząca pokoi: im wyżej tym ciszej
Dziękujemy, wojsi1954

Drogi Gościu, dziękujemy za pozostawienie opinii na temat naszego Hotelu. Cieszymy się, że poziom obsługi spełnił Twoje oczekiwania. Dziękujemy również za wskazanie obszarów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy. Dzięki temu każdego dnia możemy poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo dobre i malownicze płożenie obiektu. Wszystko na najwyższym poziomie. Windy na każde piętro, duże, czyściutkie pokoje z balkonami. Doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne (basen, jacuzzi, bilard, kręgielnia, grota solna). Bardzo miła i pomocna obsługa. Różnorodne i pyszne śniadania w ogromnej ilości, bardzo dobra obsługa kelnerska, super-profesjonalna przez Pana Zbigniewa, którego serdecznie pozdrawiam. Jednym słowem rewelacja!!! Polecam to idealne miejsce na wypoczynek czy szkolenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Winda na każde piętro.
Dziękujemy, Małgorzata R

Droga Małgorzato, dziękujemy za pozostawienie tak pozytywnej opinii na temat naszego Hotelu. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych i mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Polecam ten hotel wszystkim spragnionym wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Przepiękna okolica, a sam hotel ma w swojej ofercie tak wiele atrakcji, że nie sposób się nudzić. Zasługuje na 4 gwiazdki! Na pewno odwiedzę raz jeszcze.

Dziękujemy, Monika Z

Droga Moniko, dziękujemy za pozostawienie tak pozytywnej opinii na temat naszego Hotelu. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych i mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Polecam gorąco hotel dla rodzin z dziećmi. Hotel dysponuje fajnym basem, placem zabaw. Restauracja hotelowa serwuje dobre jedzenie. Dodatkowo hotel proponuje dużo atrakcji dla najmłodszych. Piękna i spokojna okolica, raczej na krótszy wyjazd.

Dziękujemy, anna S

Droga Anno, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego Hotelu. Cieszymy się, że serwowane posiłki spełniły Twoje oczekiwania, a oferowane atrakcje uprzyjemniły pobyt. Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.