Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jedyne miejsce w Muszynie, która odznacza się fajną kuchnią i ciekawymi potrawami - chodzi mi o dania związane z tradycją łemkowską. To miejsce, które naprawdę warto odwiedzić i wybrać coś dla siebie. My na pewno wrócimy tutaj raz jeszcze.

Dziękujemy, katarzynab6580
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Kierownik ds. PR, Pensjonat KlimekOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Droga Katarzyno, dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej restauracji Strakija. Cieszymy się, że serwowane potrawy przypadły Ci do gustu i mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie, by spróbować kolejnych pozycji z karty. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Polecam to miejsce wszystkim, którzy pragną poznać smaki tradycyjnej kuchni łemkowskiej. Przepyszne potrawy, świetne składniki i naprawdę dobre ceny jak na takie potrawy. Miejsce warte odwiedzenia dla wszystkich przebywających w Muszynie na wakacjach!

Dziękujemy, Monika Z

Droga Moniko, dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej restauracji Strakija. Cieszymy się, że serwowane potrawy przypadły Ci do gustu i mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie, by spróbować kolejnych pozycji z karty. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek.

Zrecenzowano: 29 maja 2019

W Muszynie tak nam się spodobało, że niespodziewanie przedłużyliśmy swój pobyt. Dlatego ostatnią noc zdecydowaliśmy się spędzić w Pensjonacie Klimek położonym nieopodal Hotelu Klimek. Klimat bardzo przytulny, kameralny. Jedzenie zasługuje na prawdziwe wyróżnienie - świeże, pyszne, regionalne. Po prostu zachwycające!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wloczykij867
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

Podczas pobytu w Muszynie odwiedziliśmy restaurację Strakija. Świetne menu - dawno nie próbowałem tak zróżnicowanych potraw, nie miałem też wiedzy na temat kuchni łemkowskiej - tym bardziej cieszy mnie, że mogłem ich spróbować. Na pewno podczas kolejnego pobytu w Muszynie odwiedzimy raz jeszcze Strakiję, by spróbować kolejnych dań.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Podroznikkrzysztof
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Kierownik ds. PR, Pensjonat KlimekOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2019

Drogi Krzysztofie, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat serwowanych potraw w restauracji Strakija. Cieszymy się, że nasza regionalna kuchnia łemkowska przypadła Ci do gustu. Zapraszamy ponownie, abyś spróbował kolejnych dań z naszej oferty. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek.

Zrecenzowano: 4 marca 2019

Podczas pobytu mieliśmy okazję skorzystać z mini SPA oraz spróbować kuchni łemkowskiej serwowanej w restauracji Strakija! Szczególnie jedzeniem byliśmy zachwyceni, naprawdę super, że można poznać regionalne smaki Muszyny. Na pewno jeszcze wrócimy! :)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Kamila T

Droga Kamilo, dziękujemy za pozytywną opinię na temat pobytu w naszym Pensjonacie. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz serwowane przez nas potrawy z tradycyjnej kuchni łemkowskiej. Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek.