eDreams
Booking.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 17 września 2018

Bardzo dobra obsluga w pensjonacie. Basen i sauna w cenie pobytu. Na najwieksza pochwale w hotelu zasluguja sniadania. Nigdzie nie bylam tak zachwycona smakiem i roznorodnoscia podawanych w formie szweckiego stolu posilkow.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, G1469MIannab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Kierownik ds. PR, Pensjonat KlimekOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2019

Droga Anno, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym Pensjonacie. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz nasz obiekt. Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek.

Zrecenzowano: 22 maja 2018

Pobyt w pensjonacie klimek był naprawdę udany. Można w spokoju odpoczac i się zrelaksować. Przepyszna regionalna kuchnia, uprzejma obsługa. Jeśli będę jeszcze kiedys w tych okolicach na pewno wybiorę jako miejsce noclegu pensjonat klimek.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MarioWaw

Drogi Gościu, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym Pensjonacie. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych, a Ty pozytywnie oceniasz poziom obsługi oraz serwowane posiłki. Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Zrecenzowano: 16 września 2017

Pobyt w hotelu Klimek a dokładnie w Pensjonacie Klimek zaliczam do wyjątkowo udanych.Wszystko na wysokim poziomie. Pokój super, restauracja i wyżywienie niesamowite ze względu na różnorodność i jakość posiłków.Baseny rewelacyjne a okolica cudowna. Chętnie bym tam tam powróciła.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, ev790
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Kierownik ds. PR, Pensjonat KlimekOdpowiedź udzielona 22 września 2017

Drogi Gościu, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym Pensjonacie. Cieszymy się, że pobyt należał do udanych, a poziom świadczonych przez nas usług został pozytywnie oceniony. Cieszymy się, że serwowane przez nas posiłki przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzisz nas ponownie, aby jeszcze raz skorzystać z naszej oferty. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Pensjonatu****Klimek

Zrecenzowano: 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy właśnie weekend Majowy w Pensjonacie Klimek.
Ogólne wrażenia - bardzo fajnie.
Przestronny pokój z balkonem i duża łazienka.
Śniadania bardzo dobre , niczego nie brakuje, czysto i bardzo miła i pomocna obsługa.
Okolica - jest gdzie pospacerować -min : ruiny zamku- warto fajne widoki.
Ogrody sensoryczne dużo do łażenia i robienia zdjęć.
Polecamy zajazd u Hutka - smacznie i nie drogo.
Ogólnie sama okolica hotelu nie jest centrum gdzie są sklepiki i knajpki - dla niektórych to minus dla nas atut tego miejsca.
Polecamy spacer wzdłuż rzeki
A teraz o hotelu.
Jedzenie - baaardzo dobre -tatar wołowy - 1 klasa
Nie za tanio ale bardzo smacznie i obsługa rewelacyjna.
Spełni nawet zachcianki 3-latka wieczorowa porą:)
Basen - coś fantastycznego bardzo kameralne i fajnie.
Wszystko nam się podobało. Syn zadowolony a jak wiadomo rodzice też.
Kręgle - super zabawa dla całej rodziny
Z pozostałych udogodnień zabrakło nam czasu skorzystać ale zamierzamy wrócić do tego obiektu w przyszłości.
Jeżeli chodzi o minusy
Wiadomo, że Majówka okres gorący dla hotelarstwa ale pomimo możliwości korzystania z udogodnień hotelu sporym minusem jest ubieranie się żeby przejść do pokoju w pensjonacie gdzie goście hotelowi ścigają w szlafroczku.
Niestety nie dostaliśmy hasła do wifi w pensjonacie owszem nie upominalam się ale nie czułam takiej potrzeby.
Podsumowując
Polecamy dla rodzin z dziećmi.
Na pewno wrócimy i będziemy polecać.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, W3883MCjoannap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Klimek H, Public Relations Manager, Pensjonat KlimekOdpowiedź udzielona 8 maja 2017

Pani Joanno, serdecznie dziękujemy za miłą i wyczerpującą recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt w naszym pensjonacie się udał, a atrakcje hotelu uprzyjemniły wypoczynek. Dziękujemy także za wyróżnienie naszej kuchni hotelowej - spełnianie zachcianek 3-latków wieczorową porą to dla nas czysta przyjemność. :) Widzimy, że również okolica Państwa zauroczyła, dlatego polecamy odwiedzić nas również inną porą roku, aby zobaczyć nieco inne oblicze Muszyny. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek **** SPA

Zrecenzowano: 25 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

W czasie Świat 2016 przebywalismy w Hotelu Klimek a do pensjonatu chodziliśmy na lunche do restauracji Strakija. Miało to ekonomiczny sens zważywszy na ceny w hotelowej restauracji, ale nie tylko... dania regionalne w tej niepozornej knajpie są niesamowite, najlepsze góralskie dania jakie w życiu jadłam. Zapisalabym się chętnie na kurs gotowania do Szefowej, której naprawdę gratuluję- rewelacja!

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Majkocha