Zrecenzowano: 25 listopada 2018

na plusy
-lokalizacja, cisza, spokój,
-duuuuże pokoje
-miły i sympatyczny personel
-fajna Strefa relaksu z indywidualnymi seansami
-dobre sniadania
-rewelacyjny jabłecznik
Jest tez trochę zastrzeżeń
-trochę zbyt małe porcje obiadowe po wędrówkach po okolicy, zupa(przepyszna)mogłaby być w wazach, a nie kolkilkach, to chyba niewielka różnica cenowa
-zbyt miękkie materace.
Podsumowując-za taką cenę pobyt jak najbardziej udany. Polecam miejsce i pozdrawiam miły personel:)

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto! Codziennie sprzatane co jest milym plusem w tak niskiej cenie. Lokalizacja doskonala. Posilki moglyby być ciut bardziej fit ale nie narzekalismy ;) Bardzo miła obsługa i dziękuję za możliwość późniejszego wymeldowania (z dwójką dzieci ciężko wloczyc się z bagazami po mieście). Polecam i na pewno wrócę!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, joanna b
Zrecenzowano: 7 maja 2018

Hotel Beata jest położony w odległości 20 minutowego spaceru od centrum Muszyny, w najbardziej urokliwej jej części w Muszynie -Złockie. Sam Hotel jest niezbyt duży ale posiada wszystko co do dobrego odpoczynku jest potrzebne : przytulne , utrzymane w idealnej czystości pokoje z wygodnymi łóżkami i co ważne w lecie, z klimatyzacją. Łazienki duże , nowoczesne. Korzystaliśmy z wyżywienia, które serwowała hotelowa restauracja. Śniadania były w postaci szwedzkiego stołu : na ciepło : parówki i jajecznica a oprócz tego : kilka rodzajów wędlin, kilka rodzajów żółtego sera, pasta twarożkowa, pasta z jajek z chrzanem , jajka w majonezie, płatki , mleko, herbata kawa, własnej roboty jogurty , pomidory, ogórki . Co dzień inna sałatka. Obiado-kolacje mieliśmy serwowane, podane czysto , w średnich ale dla nas wystarczających porcjach. Bardzo smaczne. No może przyczepiłabym się trochę do surówek, bo wolałabym zamiast np. pikli ze słoika, surówkę ze zwykłej kapusty czy to surowej czy kiszonej , albo chociażby z marchewki czy zwyczajnego gotowanego buraka. Największą zalety hotelu to przemiła obsługa i wszech-panujący spokój. Wszystkie nasze prośby dotyczące usytuowania dwóch zarezerwowanych pokojów zostały spełnione w 100%. Dostaliśmy tak jak prosiliśmy pokój w najspokojniejszej części, tego spokojnego hotelu, na ostatnim piętrze tak jak nam na tym zależało i obok siebie. Pokoje na najwyższym piętrze sa pozbawione balkonu, co nam przy trzy- dobowym pobycie w maju zupełnie nie przeszkadzało. Dodam jeszcze ,że hotel posiada bardzo wygodny , bezpłatny parking i ogród z klimatyczną altaną grillową. Nie sprawdziły się absolutnie nasze obawy, wywołane jedną z przeczytanych opinii, o hałasach dochodzących z sąsiedniego hotelu Klimka. Mieliśmy okna wychodzące bezpośrednio na Klimka i w trakcie naszego pobytu odbywała się w Klimku dyskoteka a mimo to przespaliśmy spokojnie całą noc. Przy zamkniętych oknach nie było słychać żadnego hałasu. Podsumowując : hotel Beata spełni oczekiwania wszystkich ludzi i młodych i starszych i samotnych i rodzin z dziećmi , oczekujących wypoczynku w komfortowych, czystych pokojach ale przede wszystkim w ciszy i spokoju, z możliwością obcowania z przepiękna przyroda , podziwiana podczas wielokilometrowych spacerów, po wspaniałych trasach spacerowych, o które zadbały władze Muszyny, zwiedzając ogrody sensoryczne i biblijne, ruiny zamku, muzeum regionalne i inne. Muszyna aktualnie według mnie to dużo lepsze miejsce do wypoczynku w górach, od zatłoczonej Krynicy , Zakopanego czy Karpacza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najspokojniejsze pokoje w hotelu są od strony parkingu i na najwyższym piętrze. Na najwyższym piętrze pokoje nie posiadają balkonów.
Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, Lara1952
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Pobyt świąteczny 23-27.12.2017 r.
Na plus:
- przestronny, czysty, komfortowo urządzony pokój (klima, tv, lodówka, sejf, balkon, ogromna łazienka: kabina z hydromasażem i radiem, bidet. W łazience brakowało półek na kosmetyki). Codziennie sprzątany.
- bardzo dobry kontakt mailowy z recepcją (za to ogromny plus)
- hotel urządzony bardzo fajnie, jest winda, przy recepcji stół do bilarda, mini-spa (sauna, natryski wrażeń)
- duży bezpłatny parking
- dobry zasięg wi-fi, działało bez zarzutu
- szwedzki stół na śniadanie, duży wybór produktów (począwszy od płatków śniadaniowych, dżemów, soków, warzyw, poprzez sery białe i żółte, a kończąc na różnego rodzaju wędlinie), na bieżąco uzupełniane w przypadku braku
- miła obsługa
- sauna zarezerwowana na wyłączność
- hotel położony w super miejscu, cisza, spokój, ekstra tereny spacerowe

Na minus:
- spora opłata za psa: 25 zł za dobę (w sumie za nic!)
- oszczędzanie na ilości jedzenia podczas obiadokolacji, które są serwowane do stolika. Porcje małe, zupa w małej kokilce jak dla dziecka, na II danie mała sztuka mięsa – mąż się nie najadał. Na deser owoce (raz pomarańcza, raz pieczone jabłko), ale przecież w Boże Narodzenie powinny być ciasta – można było zrobić bufet z różnymi rodzajami ciast (sernik, piernik, makowiec, babka drożdżowa, szarlotka itp.). Koszt takiego bufetu naprawdę jest nieduży. Sama kolacja wigilijna ok, sporo różnych dań, ale tylko jeden malutki kawałek ciasta (przekładaniec królewski) na osobę.
- w I dzień Świąt była biesiada w altanie myśliwskiej: i znowu dziadowanie na ilości jedzenia i picia. Kelnerka nalewała po pół kubeczka grzańca, żeby tylko starczyło dla wszystkich. Przecież cena takiego grzańca nie jest wysoka, szczególnie że taki hotel kupuje go hurtem. Również ogórki kiszone do smalcu szybko „wyszły” i nie były doniesione. Znowu przyczepię się do braku ciasta – było tylko czekoladowe.

Na pewno do poprawy są obiadokolacje – właściciele nie oszczędzajcie na ilości jedzenia, nie idźcie tą drogą ;) !!! Nie uciułacie w ten sposób dużej kasy, a zniechęcicie do siebie klientów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 106 - widok na parking, duży balkon, cisza
Termin pobytu: grudzień 2017
2  Dziękujemy, EwaMonia
Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem i 9miesięczną córeczką spędziliśmy w Muszynie kilka dni, zamieszkaliśmy w Hotelu Beata. Lokalizacja super, blisko ogrodów sensorycznych, ruin zamku,ale jednak zdala od miasta. Blisko sklep, oraz niezły basen w Hotelu na przeciwko to kolejne plusy. Fajny, duży parking, altana myśliwska na zewnątrz oraz dużo zieleni w około miło nas przywitały. Recepcja i recepcjonistki super, pełen profesjonalizm. Winda to świetne udogodnienie, szczególnie z niemowlakiem. W pokoju czysto, w tv dużo kanałów, wi-fi, niezła łazienka, lodówka oraz widok za oknem na góry to rzeczy warte swojej ceny. Z minusów to stół bilardowy w recepcji, średnie śniadania ze względu na mały wybór potraw, ciemna restauracja, nie włączona lodówka przed naszym przyjazdem(dopiero na drugi dzień rano się schodziła). Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel, szczególnie dla rodzin z malutkimi dziećmi oraz osób starszych.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Izabela D