Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce z dużym terenem do wypoczynku. Mieliśmy pokój z tarasem. Na miejscu jest obiekt gdzie można samodzielnie zrobić sobie grilla. Obiekt dobrze położony z dala od centrum. Można spokojnie przejść się na piechotę wzdłuż strumienia gdzie ulokowane są urządzenia do ćwiczeń. Polecam

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Maciej K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Activa, Kierownik ds. PR, Hotel ActivaOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Drogi Gościu,
serdecznie dziękujemy za najwyższą notę oraz wspaniałą recenzję pobytu w Hotelu Activa***
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do kolejnych pobytów w niedalekiej przyszłości.
Pozdrawiamy,
zespół Hotelu Activa***

Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Poziom świadczonych usług oceniam na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie oraz obsługa bez zarzutu. Ogromnym plusem tego hotelu jest dużo miejsca do rekreacji wraz z dziećmi. Duży plac za hotelem, basen oraz plac zabaw sprawiają że rodzice mogą trochę odpocząć :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartamenty, są bardzo przestronne.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Basia A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Activa, Kierownik ds. PR, Hotel ActivaOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2018

Drogi Gościu,
z przyjemnością czytamy tak pozytywne opinie. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby pobyt naszych gości był niezapomnianym. Zwłaszcza w przypadku tych najmniejszych. :)
Mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie zawitają Państwo w naszych progach. Będziemy czekać!
Pozdrawiamy, zespół Hotelu Activa***

Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Pokoj przestronny, czysty, zadabany, bardzo ładny widok. W hotelu cisza. Mało ludzi. Śniadania dobre, wszechstronne, każdy znajdzie coś dla siebie. Okolica hotelu dobrze zagospodarowana. Cen adekwatna do jakości. Polecam. Dziękujemy za miły pobyt.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mateuszs948
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Activa, Kierownik ds. PR, Hotel ActivaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Drogi Gościu,
Dziękujemy za wysoką ocenę i docenienie różnych atutów naszego hotelu.
Z niecierpliwością czekamy na Pana kolejną wizytę w naszym hotelu.
Pozdrawiamy, zespół Hotelu Activa***

Zrecenzowano: 6 maja 2018

Idealne miejsce na kompletny relaks. W hotelu byłam trzy razy i mam ochotę wracać do niego przy każdej okazji. Dla leniuchów sauna i spa naprawdę godne polecenia a dola aktywnych atrakcje sportowe organizowane przez hotel.
Na uwagę zasługuje położenie hotelu, które czyni go idealnym miejscem na ładowanie akumulatorów - leżaki w ogrodzie dostępne dla gości i rozkładany basen w sezonie letnim.
Idealne miejsce wypadowe na wycieczki w różnych kierunkach.
Pokój po prostu idealny - przestronny z kanapą i fotelami :)
Zdecydowanie polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, agasta_st
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Activa, Kierownik ds. PR, Hotel ActivaOdpowiedź udzielona 7 maja 2018

Drogi Gościu,
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie pięknej recenzji. Nic nas bardziej nie cieszy, niż fakt, że nasi goście z niecierpliwością czekają na kolejną wizytę w naszym hotelu i polecają nas innym turystą. Dziękujemy za docenienie bogatego zaplecza rekreacyjnego oraz świetnej lokalizacji hotelu. Czujemy radość i spełnienie widząc zadowolenie osób korzystających z naszych usług. A jest nam tym bardziej miło, gdy otrzymamy pisemne potwierdzenie efektywności naszych działań.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Panią ponownie w naszym hotelu do czego gorąco zachęcamy!
Pozdrawiamy, Zespół Hotelu Activa***

Zrecenzowano: 15 stycznia 2018

Bardzo ładny schludny i czysty hotel, posiłki smaczne obsługa bardzo miła i uśmiechnięta :) Atrakcje kreatywne jest co wspominać. Polecam każdemu kto szuka miejsca do wypoczynku zarówno spokojnego a także aktywnego.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 91grzegorzw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Activa, Kierownik ds. PR, Hotel ActivaOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2018

Drogi Gościu,
przede wszystkim bardzo cieszymy się, że zdecydowałeś się zobaczyć, co ma do zaoferowania Hotel Activa*** i, że wybór naszego hotelu spełnił Twoje oczekiwania!

Dziękujemy za docenienie naszych pracowników. Wszyscy dokładają wszelkich starań, aby każdy gość opuścił hotel ze wspaniałymi wspomnieniami.

Nic nas bardziej nie cieszy, niż fakt, że nasi Goście z niecierpliwością czekają na kolejną wizytę i polecają nas innym!
Serdecznie zapraszamy.
Zespół Hotelu Activa***