“Miejsce z klimatem”

Kawiarnia Dwór Starostów
Nr 6 wśród 10 Restauracje (Muszyna)
Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacyjne miejsce! Zadbano o wnętrze w stylu retro (i zewnętrze również). Już dla samego obejrzenia dworu warto odwiedzić ten lokal. Można też wybrać stolik na zewnątrz i podziwiać okalające Muszynę góry.
Znakomite ciasta i herbata. Uprzejma obsługa. Nie musieliśmy długo czekać na zamówienie, nawet pomimo dużego obłożenia z powodu trwającego jarmarku rękodzieła.

Dziękujemy, TrangOul

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu nikt nie liczy się z klientem. Obsługa zakochana w sobie, żyje chyba w innej epoce. Niewiarygodnie długi czas oczekiwania na podejście kogokolwiek do stolika. Właściciel powinien zastanowić się nad zmianą personelu, bo tylko traci pieniądze. Nie byliśmy jedynym towarzystwem, które zrezygnowało z konsumpcji!!!

1  Dziękujemy, a1971
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dałem 3 na 5, w zasadzie za to, że miejsce jest bardzo ładne i ustronne. Niestety nie było nam dane (wypad rodzinny) przekonać się jak smakuje kawa i ciasta, ponieważ przez 30 minut nikt do nas nie podszedł, aby zebrać zamówienia. Najlepsze jest to, że gdy już sam się pofatygowałem do środka (siedzieliśmy przy stoliku przed wejściem) i chciałem złożyć zamówienie - usłyszałem, że zamówienia tylko przy stoliku :/. Takie błędne koło. Ale nie skreślam, warto jednak przeszkolić obsługę ponownie.

Dziękujemy, radkobb
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim jesteśmy zniesmaczeni podejściem obsługi do klienta. Na nasze stwierdzenie, że bardzo długo czekamy na swoje zamówienie, usłyszeliśmy: „to nie piekarnia”! Może i nie, ale i też nie miejsce do którego chce się wrócic i polecić znajomym. Bardzo słaba kawa, mówiąc żargonem - lura. Co się zaś tyczy ciast, to wybór ubożuchny. Przysłowiowe trzy ciastka na krzyż, dokładnie jak na załączonym zdjęciu.

Dziękujemy, miki19630
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przepiękne, klimatyczne miejsce z samymi pysznościami :) To już kolejna wizyta w tej zaczarowanej kawiarni. Polecam. Pozdrawiam serdecznie przemiłe Panie kelnerki :)

1  Dziękujemy, JaGosia

Kawiarnia Dwór Starostów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Dwór Starostów? Podziel się wrażeniami!