Muszyna

“Lokal z tradycjami”

Kawiarnia Cukiernia Szarotka
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Muszyna)
Zrecenzowano 6 września 2019

Lokal z tradycjami. Zadbano o wnętrze w stylu retro, z najdrobniejszymi szczegółami. Dostępne są też stoliki na zewnątrz, na tarasie.
Pyszne ciasta. Szeroki wybór dobrej jakości herbat oraz kaw (chociaż w przypadku herbaty lepiej byłoby dostać cały dzbanuszek zamiast samej tylko filiżanki). Uprzejma obsługa.

Dziękujemy, TrangOul

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najpiękniejsze i najsmaczniejsze miejsce w Muszynie. Tym razem jedliśmy kremówki budyniowe. Pani powiedziała, że są jeszcze ciepłe i rzeczywiście tak było. Nie pamiętam kiedy jadłem tak smaczną kremówkę. W ofercie była też papieska, bardzo zachwalana przez obsługę, ale jak na jedną wizytę dwie kremówki to zbyt wiele. Na pewno będziemy tu wracać, więc wcześniej czy pózniej spróbujemy wszystkiego! Na razie polecamy szarlotkę i kremówkę budyniową, najlepiej jeszcze ciepłą!

Dziękujemy, miki19630
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W niedziele trafiliśmy do wyjątkowego miejsca, jakim jest Szarotka. Gdy tylko otworzyliśmy drzwi naszym oczom ukazała się ściana pełna książek, winylowych płyt, antyków i wierszy napisanych przez rożnych poetów. Przeraziliśmy się gigantyczną kolejką do samego wejścia, ale na krótko, bowiem dwie panie rozprawiły się z nią w oka mgnieniu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, wszystko wie o sprzedawanych wypiekach, których jest całe mnóstwo, tak więc każdy jest w stanie zaspokoić swoje podniebienie. Nam skradła serce jeszcze ciepła kremówka z budyniem i jabłuszko w cieście. Gorąco polecamy to magiczne miejsce.

Dziękujemy, 652karolinao
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne i klimatyczne miejsce. Świetne lody, można wyczuć ze robione są z naturalnych składników. Ciasto czekoladowe na belgijskiej czekoladzie. Polecamy

Dziękujemy, 755damianw
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór ciast. Bardzo dobrych, duże porcje. Kawa, piwko, lody, generalnie gastronomicznie bardzo spoko. Wnętrze ma swój klimat, raczej PRL niż współczesność, ale co kto lubi. Ogródek a raczej patio pełne kwiatów. Fajne miejsce.

Dziękujemy, radkobb

Kawiarnia Cukiernia Szarotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Cukiernia Szarotka? Podziel się wrażeniami!