“Swojska kuchnia”
Zajazd u Hutka — recenzja

Zajazd u Hutka
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Muszyna)
Zrecenzowano 6 września 2019

Dobre polskie, domowe dania. Do wyboru także kilkanaście rodzajów pizz. Porcje takie, że rzeczywiście można się najeść, a nie tylko spróbować, i to za rozsądną cenę.
Polecam pierogi ruskie oraz placki ziemniaczane.
Zamówienia podawane raczej szybko. Dostępne stoliki również w ogródku.

Dziękujemy, TrangOul

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Pyszny rosół i barszcz czerwony z uszkami. Drugie dania bardzo dobre, konkretne porcje, placki po góralski i kotlet bacy świetne. Ceny przystępne.

Dziękujemy, DawidDawidek
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w umiarkowanych cenach. Testowane placki ziemniaczane - bardzo dobrze wypieczone, nie ociekały olejem, chrupiące. Smażony pstrąg - wspaniały. Kwaśnica, barszcz z uszkami - bardzo dobre. Pierogi ruskie nieco przegotowane, ale to sie może przydarzyć zawsze, w każdym razie bardzo smaczne. Piwko lane za 6 zł :) Bardzo szybka obsługa. W Muszynie moim zdaniem numer jeden.

Dziękujemy, radkobb
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie dobre bez fajerwerków. Ceny umiarkowane. Zamawianie jedzenia za lada pomyłka. Kelnerzy mili. Nie odwiedzę, wole konkurencję na rynku

Dziękujemy, Michal4567
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Zdecydowanie nie polecam. Spędzałem z narzeczoną długi majowy weekend w Muszynie i zawitaliśmy do tego lokalu. Wystrój przeciętny, sposób na wentylację prymitywny (mimo chłodnego i deszczowego dnia drzwi otwarte na oścież). Zamówiliśmy rosół, najdostojniejszą z zup i podano nam go ... na chłodno. Nie do uwierzenia ! Mimo, iż zwróciliśmy uwagę, że to niedopuszczalne, zimny rosół znalazł się jako pierwsza pozycja na rachunku ! Skandal ! Placek także był chłodnawy, choć smaczny, ale gorący miał szansę być wyśmienity.
ja już nie wrócę i nie polecam ;(

Dziękujemy, szczesliwypodroznik

Zajazd u Hutka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Muszyna, Gmina Muszyna
Muszyna, Gmina Muszyna

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd u Hutka? Podziel się wrażeniami!