“Pychota”
Rzym Restauracja — recenzja

Rzym Restauracja
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Muszyna)

Pięć osób, każda zamówiła coś innego i wszystko było przepyszne. Obsługa w porządku. Polecam baaaaardzo!

Dziękujemy, Joanna J

Bardzo mala porcja jedzenia. Kotlet panierowany jak dlon dziecka, 8 frytek i lyzka salatki za 20 zl. Pani kelnerka zachmurzona jak przed burza. Jestem szokowana, wstyd. Bylismy 45 osobowa grupa ze Slowacji. Zofia

Dziękujemy, Zofia-Slovacja
Zrecenzowano 10 września 2019

Byłam tutaj kilka razy, próbowałam różnych dań. Jakościowo różnie bywa. Placki ziemniaczane z gulaszem bardzo dobre, mięso chude i dobrze przyrządzone, wszytko świeże i apetyczne. Pizze poprawne. Polędwica z dorsza smaczna, podobnie jak podawane z nią risotto. O papardellach z grzybami leśnymi nie mogę już tego niestety powiedzieć. Grzybów jak na lekarstwo, sos tłusty i bez wyrazu. Najgorszy przeżyciem był grillowany schab z kością z ziemniakami, fasolką szparagową i boczniakami. Mięso w porządku, zgrillowane w sam raz, nie za suche. Ziemniaki za to wstrętne, stare, gotowane i odsmażone na tłuszczu, fasolka odgrzana i tłusta, boczniaków dwa kawałki, twarde, fatalne w smaku. Szkoda.. Obsługa za to bardzo sympatyczna.

1  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Rzym znajduje się na rynku
Muszyny(rozkopanym bo trwa budowa Ratusza, szkoda bo kiedyś były kwiaty i ławki) Jest to nieduży lokal, ale dość sporo stolików. Obsługa kelnerska młoda, uśmiechnięta, widzi klienta zaraz po wejście do knajpki ☺️
Jedzenie bardzo dobre(jedliśmy sznycel cielęcy z kapustą (mało kapusty ), wszystko świeże i gorące. Na podanie obiadu nie czekaliśmy długo mimo dużego ruchu.
Polecamy spróbować jedzonka w tej restauracji ️

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niepozorna i niewielka restauracyjka. Miła obsługa. Bardzo dobre placki ziemniaczane z gulaszem, wysmażone, bez zbędnego oleju.

Dziękujemy, Adam K

Rzym Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Muszyna, Gmina Muszyna
Krynica-Zdroj, Małopolskie

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzym Restauracja? Podziel się wrażeniami!