“Obiadek”
Rzym Restauracja — recenzja

Rzym Restauracja
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Muszyna)

Bardzo mala porcja jedzenia. Kotlet panierowany jak dlon dziecka, 8 frytek i lyzka salatki za 20 zl. Pani kelnerka zachmurzona jak przed burza. Jestem szokowana, wstyd. Bylismy 45 osobowa grupa ze Slowacji. Zofia

Dziękujemy, Zofia-Slovacja

Zrecenzowano 10 września 2019

Byłam tutaj kilka razy, próbowałam różnych dań. Jakościowo różnie bywa. Placki ziemniaczane z gulaszem bardzo dobre, mięso chude i dobrze przyrządzone, wszytko świeże i apetyczne. Pizze poprawne. Polędwica z dorsza smaczna, podobnie jak podawane z nią risotto. O papardellach z grzybami leśnymi nie mogę już tego niestety powiedzieć. Grzybów jak na lekarstwo, sos tłusty i bez wyrazu. Najgorszy przeżyciem był grillowany schab z kością z ziemniakami, fasolką szparagową i boczniakami. Mięso w porządku, zgrillowane w sam raz, nie za suche. Ziemniaki za to wstrętne, stare, gotowane i odsmażone na tłuszczu, fasolka odgrzana i tłusta, boczniaków dwa kawałki, twarde, fatalne w smaku. Szkoda.. Obsługa za to bardzo sympatyczna.

1  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Rzym znajduje się na rynku
Muszyny(rozkopanym bo trwa budowa Ratusza, szkoda bo kiedyś były kwiaty i ławki) Jest to nieduży lokal, ale dość sporo stolików. Obsługa kelnerska młoda, uśmiechnięta, widzi klienta zaraz po wejście do knajpki ☺️
Jedzenie bardzo dobre(jedliśmy sznycel cielęcy z kapustą (mało kapusty ), wszystko świeże i gorące. Na podanie obiadu nie czekaliśmy długo mimo dużego ruchu.
Polecamy spróbować jedzonka w tej restauracji ️

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niepozorna i niewielka restauracyjka. Miła obsługa. Bardzo dobre placki ziemniaczane z gulaszem, wysmażone, bez zbędnego oleju.

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza margherita i wegetariańska bardzo smaczna, typowe,nie odbiegające od porządnych dań w pizzeriach. Odnośnie niektórych negatywnych recenzji - nie spodziewajcie się typowej włoskiej pizzy w Muszynie. Takich pizzeri w Polsce jest dosłownie kilka,kilkanaście, jadąc do mniejszych miejscowości to normalne, że potrawy sar robione po swojemu więc nie ma nic dziwnego, że ciasto czasem jest grubsze czy ser inny. Obsługa miła, ceny niestety krakowskie.

Dziękujemy, radkobb

Rzym Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Muszyna, Gmina Muszyna
Krynica-Zdroj, Małopolskie

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzym Restauracja? Podziel się wrażeniami!