“Dobry obiadek😁👍”
Rzym Restauracja — recenzja

Rzym Restauracja
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Muszyna)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Rzym znajduje się na rynku
Muszyny(rozkopanym bo trwa budowa Ratusza, szkoda bo kiedyś były kwiaty i ławki) Jest to nieduży lokal, ale dość sporo stolików. Obsługa kelnerska młoda, uśmiechnięta, widzi klienta zaraz po wejście do knajpki ☺️
Jedzenie bardzo dobre(jedliśmy sznycel cielęcy z kapustą (mało kapusty ), wszystko świeże i gorące. Na podanie obiadu nie czekaliśmy długo mimo dużego ruchu.
Polecamy spróbować jedzonka w tej restauracji ️

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niepozorna i niewielka restauracyjka. Miła obsługa. Bardzo dobre placki ziemniaczane z gulaszem, wysmażone, bez zbędnego oleju.

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza margherita i wegetariańska bardzo smaczna, typowe,nie odbiegające od porządnych dań w pizzeriach. Odnośnie niektórych negatywnych recenzji - nie spodziewajcie się typowej włoskiej pizzy w Muszynie. Takich pizzeri w Polsce jest dosłownie kilka,kilkanaście, jadąc do mniejszych miejscowości to normalne, że potrawy sar robione po swojemu więc nie ma nic dziwnego, że ciasto czasem jest grubsze czy ser inny. Obsługa miła, ceny niestety krakowskie.

Dziękujemy, radkobb
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal na rynku w Muszynie. Jeden z nielicznych. Zamówienie było dość duże. Zupa z grzybów leśnych aromatyczna, na intensywnym wywarze drobiowym. Placki ziemniaczane z gulaszem wołowym chrupiace i dobrze wysmażone. Wolałbym tylko nieco więcej mięsa. I pizze - na dobrym cieście, odpowiednio cienkim, ze świeżymi składnikami, smaczne nawet na zimno (na wynos). Brownie trochę przesłodzone, ale kawa mocna, z miła w smaku goryczka.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 28 maja 2019

Ciasto do pizzy inne niż spotykałam dotąd ale bardzo smaczne. Dodatki też w porządku, chociaż musiało upłynąć trochę czasu by się w nich rozpatrzeć (nie każdy może jeść paprykę i kukurydzę, a miałam wrażenie, że tam tylko to widzę). Rosół dobry, mógłby być bardziej doprawiony, jednak to już kwestia gustu. Farsz w krokiecie pyszny, szkoda, że panierka skorupa. Barszcz... no cóż, sama nie potrafię dobrze doprawić więc się nie czepiam (był taki jak mój :)).
To był pierwszy dzień pobytu, prosto z drogi, deszcz, potrzeba zagrzania się. Kelnerka mocno zaangażowana, gotowa przyjąć zamówienie od razu gdy usiedliśmy. Przydało by się parę minut na przeglądnięcie karty i dobranie czegoś zgodnego z ograniczeniami zdrowotnymi. Miał być obiad, wyszło przypadkowe zamówienie (przy trzecim podejściu z pytaniem czy już może przyjąć zamówienie), stąd pewnie te "ale" do każdej potrawy. Potrawy w karcie zapowiadały się ciekawie, żałuję, że poddałam się zbyt dużemu naciskowi na przyjęcie zamówienia. Jednak ogólne wrażenie bardzo dobre, ładnie podane, obsługa miła. Korci mnie wybrać się tam jeszcze raz.

Dziękujemy, Jolka71

Rzym Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Muszyna, Gmina Muszyna
Krynica-Zdroj, Małopolskie

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rzym Restauracja? Podziel się wrażeniami!