Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia co do tego hotelu. Podrozujac z niemowlakiem dostalismy pokoj, do ktorego musielismy wjechac winda na 3 pietro, a potem jeszcze 2 pokonac schodami. Kilka razy dziennie musielismy wnosic i znosic wozek, co nie bylo przyjemne. Lozka tragiczne. Baaardzo miekkie materace, wiec kompletnie nienadajace sie do spania z dzieckiem. Musielismy upychac koce po srodku, poniewaz robila sie dziura pomiedzy. Przed przyjazdem kontaktowalam sie z hotelem, z prosba o umieszczenie nas w pokoju z lozkiem malzenskim, wlasnie ze wzgledu na podrozowaniem z dzieckiem. W odpowiedzi dostalam informacje, ze lozka zostana dla naszego komfortu polaczone. W pokoju nie bylo klimatyzacji, za to stal wiatrak. Bylo to ostatnie pietro i nagrzewalo sie niesamowicie. Szczegolnie po kilkugodzinnej nieobecnosci, kiedy byl zamkniety balkon. Z jedzeniem bylo troche lepiej. Pierwszego dnia jedzenie bylo bardzo slabe, ale w kolejnych dniach bylo juz ok. Sniadania w formie bufetu, duzy wybor, kazdy znajdzie cos dla siebie. Plus za naczynia i sztucce dla dzieci. Strefa spa bardzo fajna. Troszke szkoda, ze nie maja brodzika dla dzieci. W hotelu jest tez sala zabaw, kilka samochodzikow, kolejka, basen z pilkami, ksiazeczki, autka... ich stan jednak nie byl najlepszy. Pochwalic mozna za to pracownikow hotelu. Zwlaszcza Panie w recepcji i Panie sprzatajace. Pomocne i bardzo zyczliwe. Bardzo duzy plus tez za lokalizacje. Przepiekna okolica, wychodzi sie prosto na szlak. Do tego sama Lipowa, no i Zywiec. Hotel to swietna baza wypadowa, ale na pewno nie za taka cene. Jeszcze fakt, ze aspiruja do 4*. Niestety, ale to daleka droga.

Dziękujemy, Gussia
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecamy hotel Zimnik jako miejsce organizacji wesela (przyjęcie z noclegiem). Spotkaliśmy się z bardzo profesjonalną i miłą obsługą zarówno na etapie organizacji, jak i podczas imprezy. Wszystkie nasze sugestie i prośby zostały wzięte pod uwagę. Goście chwalili pyszne jedzenie zarówno w czasie przyjęcia weselnego oraz poprawin, jak i to, serwowane na śniadanie. Uwagę wszystkich zwróciła też pięknie przygotowana sala bankietowa i obejście, czyściutkie pokoje, korytarze i toalety. Po weselu goście mieli możliwość bezpłatnego skorzystania ze strefy relaksu (baseny, jacuzzi, sauna, boiska, plac zabaw...) Dodajmy, że promocyjna cena noclegu obowiązywała przez cały okres pobytu gości w hotelu. Polecamy!!! Ola i Paweł z rodzicami

Dziękujemy, alkagru
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Byliśmy z mężem w hotelu na weekend wykupując Romantyczny Weekend. Zaczęliśmy go od zabiegów SPA, której nie były powalające. Obsługa jak u niszowej „kosmetyczki”. Podobnie obsługa kelnerska- kiedy poszliśmy do restauracji po kawę w czasie imprezy firmowej- kelnerka dała mocno do zrozumienia ze nie ma dla nas czasu i ze jej przeszkadzamy. Pokoje bardzo skromne- bez klimatyzacji i lodówki z zapchanym odpływem pod prysznicem. „Romantyczna kolacja” była ok, chociaż czuć było, że wszystko było zrobione z najtańszych składników. Śniadanie bardzo słabe- tanie produkty, czerstwy chleb, zimna woda na herbatę, okropny sok, który czuć było chemią. Jedyny plus hotelu to jego lokalizacja- dolina Zimnik jest przepiękna. Natomiast hotelu nikomu nie polecam

Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Bardzo profesjonalny hotel z pysznym jedzeniem. Przyjemny basen. Mimo bardzo złej pogody nie nudziliśmy się z dziećmi ponieważ można było popływać a w chwilach gdy nie lało pograć w piłkę na boisku do piłki

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mirekemil
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Wysokiej klasy hotel. Obsługa Restauracji oraz Personel Recepcji na najwyższym poziomie. Bardzo miłe Panie w SPA. Hotel bardzo czysty, zadbany. Basen nie za duży ale można spokojnie się zrelaksować. Jakuzzi dostępne w każdym momencie. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel położony trochę na odludziu, ale to daje właśnie spokój i regenerację.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 499iwonap