“Bardzo dobre desery lodowe.”
Kawiarnia Maleńka — recenzja

Kawiarnia Maleńka
Nr 9 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doceniam bitą śmietanę własnoręcznie robioną i świeże owoce. Kawa mrożona na wysokim poziomie.

Dziękujemy, 965jakubm

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

klimat, kremowka, kawa i drinki swietne, przystepne ceny, rewelacja. wszystko swieze, ladnie podane.

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna kawiarnia pyszne desery! Polecam każdemu obsługa przemiła czas oczekiwania krótki. Cudowne ciasta.

Dziękujemy, Jacek H
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe ciasto, sernik jak chmurka, szarlotka rozpływajaca się w ustach, gofry bardzo dobry. Obsługa bardzo miła. Jedyna wada jest źle skonstruowana karta.

Dziękujemy, 219karolinaz
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ta kawiarnia to idealne miejsce na wypoczynek po długim spacerze. Jako jedna z niewielu oferuje usługi typowej kawiarnii i cukierni. Do wyboru jest wiele domowych ciast (duże kawałki!) ale ja i mój partner zdecydowaliśmy się na drogie, ale warte ceny naleśniki z owocami i bitą śmietaną (18 zł/porcja z 2 naleśnikami). Naprawdę je rekomendujemy, mogliśmy wybrać ich nadzienie i zaskoczyło nas ich efektowne podanie. Jedyny minus to troszkę wygórowana cena. Ale wrócimy!

Dziękujemy, NuminousAlexa

Kawiarnia Maleńka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Maleńka? Podziel się wrażeniami!