Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Szanowni Państwo, serdecznie polecam Pensjonat Urocza na wyjazd we dwoje. W lipcu spędziliśmy bardzo miłe chwile w Pensjonacie i na pewno będziemy do niego wracać. Obsługa jest bardzo miła, sympatyczna i pomocna. Pokoje czyściutkie, ładnie urządzone. Z tarasów roztacza się piękny widok na Krynicę. Dodatkowym atutem są podawane w Pensjonacie śniadania. Urozmaicone, świeżutkie i pyszne. Z czystym sumieniem możemy polecić Pensjonat Urocza jako miejsce do wypoczynku.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Lucynael
Zrecenzowano: 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Szanowni Państwo,
Z uwagi na mój niedawny pobyt w UROCZA ART w dniach 15-17 czerwca 2018 r. postanowiłem podzielić się z Państwem opinią i polecić przedmiotowy obiekt wypoczynkowy jako miejsce wyjątkowe, miejsce do którego zawsze z niebywałą przyjemnością będę wracać.
Urocza Art to przede wszystkim doskonałą lokalizacja, wspaniale urządzone pokoje i poczucie komfortu o najwyższych standardach. Odrębną kwestią jest obsługa Uroczej Art, przemiła i sympatyczna,niezwykle kontaktowa i zawsze chętna do pomocy. Nie sposób zapomnieć o przesmacznych śniadaniach,bardzo urozmaiconych i przygotowywanych z najlepszej jakości produktów.
Reasumując polecam Państwu UROCZA ART jako miejsce jedyne w swoim rodzaju. Zapewniam,że to właśnie tam będą mogli Państwo odpocząć i poczuć się naprawdę wyjątkowo,indywidualnie,jak w domu !!!
Pozdrawiam Bartosz Świerzewski

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ksiazebar35
Zrecenzowano: 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pensjonat super***** lokalizacja super***** śniadanie i obiad super *****masaż i sauna super*****obsługa super czyli 5 gwiazdek. Bardzo fajne miejsce, obsługa przemiła, atmosfera rodzinna. Pensjonat czyściutki, pokoje bardzo fajne, śniadania w formie bufetu rewelacja.

Termin pobytu: wrzesień 2017
4  Dziękujemy, martalE3432QC
Zrecenzowano: 24 czerwca 2017

Pensjonat ze świetnym klimatem i obsługą. Wynajęliśmy z mężem saunę, była perfekcyjnie przygotowana, świece, woda, świeże ręczniki, na prawdę czuć, że obsługa dba o Gościa na każdym kroku. Do pobytu wykupiliśmy pyszne kolacje - świetny szef kuchni! Zarówno kolacje jak i śniadania na najwyższym poziomie, różnorodny wybór i widać, że królują lokalne produkty. Łóżka bardzo wygodne, a pokoje mają cudowny widok na centrum Krynicy. Do deptaku 3 minuty spacerkiem, wszystkie atrakcje Krynicy na wyciągniecie ręki. Na pewno wrócimy, następnym razem z całą rodziną!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje typu komfort są większe.
Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, jolantagawrys
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016

Pensjonat znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ok. 10 minut spacerem od Deptaku w Krynicy. Jakość pokoi na poziomie hotelu trzygwiazdkowego, cena za pobyt ze śniadaniem zadowalająca. W pensjonacie dostępny internet bezprzewodowy, możliwość zamówienia dodatkowych obiadów, sauna. Polecam wszystkim którzy chcą spędzić miło czas niedaleko od centrum z widokiem na centrum Krynicy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój w standardzie min. Komfort, z widokiem na Krynicę.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, sahrimnir
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 19 maja 2017

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię po pobycie w Urocza Art Pensjonacie. Jest nam niezmiernie miło czytać tak miły komentarz. Cieszymy się, że spędził Pan u nas miło pobyt i mamy nadzieję na ponowne Pana odwiedziny. Do zobaczenia w Krynicy-Zdrój!