Krynica-Zdroj

“Zgasła jasna gwiazda na kulinarnym niebie Krynicy”

Domek w Dolinie Restaurant
Nr 5 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 9 września 2019

Szanowni Właściciele: proszę, zatrudnijcie prawdziwego kucharza, albo zmieńcie nazwę na Bar, bo serwujecie dania barowe. Miska cienkich klusek z rozmrożonym szpinakiem i trzema ogonkami prawdziwka to nie są tagliatelle z borowikami. Stek - mięso przygotowane poprawnie,ale w towarzystwie ociekającej tłuszczem garstki warzyw ( to miały być warzywa grilowanie ) i kilku frytek pasuje do kebab budki, a nie do restauracji. Nie oszukujcie tez, ze szara breja z makaronem nitki to krem z borowików z lanym makaronem. Kogo chcecie okłamać? Wiernego klienta ( mnie) czy nowego naiwniaka, który zszedł głodny z Jaworzyny i trafił do Was skuszony dobrymi opiniami z przeszłości? Wielki zawód, bo przyjechałam do Was na kulinarna ucztę. A tak to mogłam zjeść karkówkę na szczycie Jaworzyny... Bardzo smutno. Jedna gwiazdka bo kelnerki przemiłe !

2  Dziękujemy, LidiaKatarzyna70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, Kierownik, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Jesteśmy zaskoczeni Pani oceną zwłaszcza, że poprzednia recenzja była bardzo pochlebna. Trudno nam zrozumieć to rozczarowanie, gdyż od tamtej pory, jeśli coś się zmieniło to jedynie in plus. Świadczą o tym bardzo dobre i doskonałe opinie naszych gości oraz systematyczny awans naszej restauracji w rankingu TripAdvisor. Jesteśmy oczywiście w stanie zgodzić się z faktem, że niektóre dania nie przypadły Pani do gustu, dlatego z pewnością, traktując poważnie wszystkie recenzje, przeanalizujemy z uwagą nasze menu.
Nasze potrawy powstają ze składników najwyższej jakości i są przygotowywane na świeżo na miejscu. Karta ułożona jest tak, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Zapewniamy, że kucharze oraz kelnerzy zatrudnieni w naszej restauracji to osoby, które profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Dlatego zachęcamy do ponownych odwiedzin restauracji w przyszłości i weryfikacji jakości serwowanych dań.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Krynicki

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Warto odwiedzić to miejsce tym bardziej, że zlokalizowane jest niemal na wprost wyciągu na Jaworzynę i blisko Hotelu Irena Eris. Tym bardziej byłem mile zaskoczony, że trafiliśmy tam przez przypadek. Po prostu smacznie, miło i jeszcze z pięknym widokiem z tarasu. Szacun dla kucharzy oraz obsługi.

Dziękujemy, dariusz825
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofk613, Kierownik, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny Panie Dariuszu,
Dziękuje za odwiedzenie naszej restauracji oraz za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Usytuowanie naszej restauracji pozwala na celebrowanie posiłków w pięknych okolicznościach przyrody, a zespół restauracji Domek w Dolinie dokłada wszelkich starań a wszyscy nasi goście byli równie zadowoleni jak Państwo.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bylismy na rodzinnym obiedzie. Obsluga sprawnwie i szybko nas obsluzyla. Zupy, drugie dania, napoje byly na dobrym poziomie. Jednak zadne nas nie zachwycilo. Byly dobrze i smacznie przygotowane, ale nie bylo wow.

Dziękujemy, Łukasz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofk613, Kierownik, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Szanowny Panie Łukaszu,
Dziękuje za wybranie naszej restauracji na obiad oraz za pozostawiona opinie. Cieszę się, że dania serwowane w naszej restauracji Państwu smakowały.
Pragnę też poprosić aby przy kolejnej wizycie opowiedział Pan o swoich gustach obsłudze a my postaramy się sprawić aby Państwo byli zachwyceni zarówno naszymi daniami jak i obsługą.
Z wyrazami szacunku Krzysztof Krynicki.

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce na obiad. Jedzenie smaczne , ale przebojem były pierogi z dziczyzną. Moja chrześnica w wieku lat 5 po posmakowanie pierogów zamieniła się ze mną na jej pomidorową. Po szybkim uporaniu się z pierogami przypomniało się jej, że pomidorowa była jej i to był koniec mojego obiadu. Polecam

Dziękujemy, piotrdalka

Szanowny Panie Piotrze,
Dziękuje za wybranie naszej restauracji na obiad oraz za najwyższa ocenę naszych dań. Zapraszamy Państwa ponownie aby przy kolejnej wizycie wszyscy Państwo mogli skosztować naszych pierogów :)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Serdecznie polecam. Obsługa na 6 Czysto. Jedzenie smaczne. Jeśli chodzi o urozmaicenie deserów, to mogłoby być lepiej.

Dziękujemy, Monika E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofk613, Kierownik, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko,
Dziękuję za wizytę w naszej restauracji oraz pozytywną opinię. Cieszę się, że dania serwowane w naszej restauracji spełniły oczekiwania. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych potraw, nasza karta menu zawiera konkretną ilość pozycji. Sezonowość dań dostępnych w restauracji gwarantuje niezapomniane wrażenia smakowe przy każdej wizycie w u nas. Zapraszamy Panią ponownie.

Domek w Dolinie Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Domek w Dolinie Restaurant? Podziel się wrażeniami!