“Obiad w Krynicy.”

Domek w Dolinie Restaurant
Nr 8 wśród 44 Restauracje (Krynica)
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Byliśmy w Krynicy przejazdem i potrzebowaliśmy zjeść obiad. Pytanie gdzie? Padło na Domek w Dolinie. Lokal elegancki, schludny, czysty! o spokojnej atmosferze - świetna muzyka przy której można wypocząć, i co najważniejsze świetne jedzenie. Z całą pewnością jak będziemy w Krynicy to będziemy tam wracać.

Dziękujemy, pzkrk
Napisz recenzję

Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona tuż na przeciwko stoku, w charakterystycznym zielonym domku.
W środku przytulnie i czysto.
Karta nie za długa ale potrawy bardzo smaczne. Można znaleźć regionalne przysmaki jak pierogi z dziczyzny ale również sałatki i desery.
Bardzo miła i szybka obsługa.
Ceny trochę wysokie, ale warto odwiedzić!

1  Dziękujemy, mskaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, Manager, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 7 maja 2017

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękuję za skorzystanie z usług naszej restauracji i miłą opinię.
Cieszę się, że dania Państwu smakowały - przygotowujemy je z najwyższej jakości produktów. Zapraszam do ponownego odwiedzenia restauracji Domek w Dolinie.

z poważaniem,
Krzysztof Krynicki

Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zapewne w sezonie narciarskim to miejsce pęka w szwach, ale w czasie majówki to doskonały lokal na obiad po wyciszeniu w górach. Niezwykle przyjemny dla oka wystrój i domowe pyszne potrawy. Nienaganna obsługa i kącik dla dzieci. Wszystko sprzyja złapaniu oddechu przez miejskiego szczura. Potrawy proste ale nie za tłuste i dobrze przyprawione i przyrządzone. Polecam wątróbkę na plasterku jabłka.

1  Dziękujemy, Szymon G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, Manager, Domek w Dolinie RestaurantOdpowiedź udzielona 4 maja 2017

Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za miłe słowa i zapraszam do ponownego odwiedzenia naszej restauracji.
Z poważaniem,

Krzysztof Krynicki

Zrecenzowano 24 kwietnia 2017

Doskonała kuchnia, przeplatana nutą romantyzmu to po prostu uroczy Domek w Dolinie. Widok na Jaworzynę to dodatkowe atrakcje.

Dziękujemy, iwetdrozd
Zrecenzowano 28 marca 2017

Organizowaliśmy z żoną Chrzciny synka w Domku w Dolinie i muszę wyróżnić restaurację za:
- świetny kontakt przed organizacją
- wspaniałą lokalizację
- przytulną atmosferę
- pyszne i atrakcyjnie podane jedzenie: ciekawe i smaczne dania z świeżych składników, duże porcje.
- profesjonalną obsługę
- konkurencyjne ceny

Polecam!

Dziękujemy, dsw89dsw

Domek w Dolinie Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica, Małopolskie
Krynica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Domek w Dolinie Restaurant? Podziel się wrażeniami!