“Ciepłe piwa”
Restauracja Krynicka — recenzja

Restauracja Krynicka
Nr 23 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety dostaliśmy ciepłe piwa w butelce, a w sobotę o 19:30 już nic nie można do tego piwa zamówić do zjedzenia, czy nawet przegryzienia.

1  Dziękujemy, hoseu

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zamówiłam placka po zbójnicku, kotleta z piersi kurczaka i golonkę. Placek po zbójnicku niewielki, przeciętny smak. Kotlet, tak samo - niewielki, ale co najgorszy ociekający tłuszczem. Golonka zwieńczyła ..... golonka wielkości pół pięści człowieka, praktycznie sama skóra, zero jakiegoś smaku. Syn (11 latek, który już wiele golonek zjadł ;( ) był rozczarowany. Wyszedł głodny i zniesmaczony. Jedyne co zasługuje na pochwałę to zadowolenie z siebie najstarszej kelnerki. Generalnie masakra. Na rachunek czekaliśmy 10 minut.

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Po przeszło roku wróciłam tu jeszcze raz i stwierdzić muszę że warto tu być i zjeść.Po prostu smacznie,świeże i za niewygórowane pieniądze.Nowe stoliki i krzesła na zewnątrz.Dwa brizole wieprzowe z pieczarkami i serem - rewelacja!!W tym roku troszkę mniej czasu ale wrócimy jesienią na pewno.

1  Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Restauracja może i ma dobre jedzenie, ale niestety nie doczekaliśmy się żeby spróbować, ponieważ nie doczekaliśmy się zainteresowania ze strony kelnerek. Starsza pani, która jako jedyna ubrana jak kelnerka ciągle mijając nas mówiła "zaraz"nie podeszła a inne, które nie wiadomo czy to kelnerki czy turystki udawały że nie słyszą i uciekały nawet gdy prosiliśmy żeby podeszły. Dlatego po pół godzinnym oczekiwaniu wyszliśmy z tej restauracji. Nie polecamy tym bardziej że tuż obok są restauracje gdzie obsługa z uśmiechem wita gości i szybko obsługują.

1  Dziękujemy, podróżnicy p
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne domowe obiady za przystępna cenę. Wygląd potraw nie jest jak z pięcio gwiazdkowego hotelu ale liczy się smak. Na końcu karty podane są wszystkie składniki z których robione są potrawy co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach. Ogólnie bardzo polecamy, schludnie czysto i smacznie.

Dziękujemy, panstwojot

Restauracja Krynicka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Krynicka? Podziel się wrażeniami!